Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Poradenská společnost BanCon nabízí klientům zaručená a ověřená řešení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Existuje mnoho poradenských společností nabízejících zaručená řešení pro zvýšení produktivity, snížení nákladů, zvýšení konkurenceschopnosti či zvýšení efektivity výroby. Většina těchto řešení však vychází z teoretických předpokladů bez skutečné znalosti problematiky řízení podniků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost BanCon, s.r.o. nabízí klientům provedení skutečných racionalizačních opatření odpovídající jejich výrobnímu profilu. | foto: BanCon, s.r.o.

Podnikové poradenství

Společnost BanCon s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Sídlo a centrála společnosti se nachází v Plzni. Poskytuje služby v oblasti podnikového poradenství (management consulting) se zaměřením na odhalení skutečných rezerv, navržení efektivních opatření a zejména jejich realizaci a stabilizaci v systému řízení společnosti.

Faktickou realizaci opatření, jejich stabilizaci (change management) a měřitelnou přidanou hodnotu považuje, na rozdíl od většiny poradenských firem, za stěžejní část jejích služeb.

Návratnost investic do spolupráce je doložitelně v průměru do 3 měsíců od realizace racionalizačních opatření.

Problematika systému řízení podniku je obsáhlá, a tak ani činnost firmy nemůže zahrnovat jen vybrané oblasti. Oblasti poskytovaných služeb společnosti jsou zejména: analýzy, organizační opatření, personální management, TPV, normování práce, logistika, ekonomika, výběr a zavedení IS, plánování a řízení výroby, kalkulace a ekonomika, podpora obchodu.

Způsob spolupráce mezi společností BanCon, s.r.o. a jejími klienty je možný v zásadě třemi způsoby:

  • projektový přístup = vybere se oblast řešení, společnost BanCon zajistí vedení projektového týmu za účasti pracovníků klienta
  • konzultační přístup = řízení prostřednictvím zadávání dílčích úkolů - rychlé a efektivní řešení dílčích problémů při nedostatku volných financí
  • interim management = dočasné převzetí funkce manažera podniku

www.bancon.cz

Kompletní servis při získávání dotací z fondů EU

BanCon, s.r.o. se zabývá i poradenstvím v oblasti čerpání dotací z fondů EU a z národních dotačních zdrojů, kde součástí této služby je od formulování projektového záměru přes zpracování žádosti o dotaci až po metodické poradenství v průběhu realizace projektu. Firma nabízí nalezení optimálních dotačních zdrojů na realizaci podnikatelských záměrů klientů.

Vzdělávání

Na základě dlouholetých zkušeností poradců z realizací projektů společnost disponuje nejen odbornými znalostmi, ale i praktickými zkušenostmi, na základě kterých společnost nabízí též i vzdělávací programy.

Tím společnost doplňuje komplexnost služeb pro klienty. BanCon připraví pro vás školící programy, které budou plně odpovídat vašim specifickým potřebám a přáním. Na všechny typy školení je možné zažádat o podporu z fondů EU.

Společnosti, se kterými BanCon s.r.o. spolupracuje či v minulosti již spolupracoval jsou např. Albion Group s.r.o., Krnovské opravny a strojírny s.r.o., ABB Trutnov, s.r.o., Linde Pohony s.r.o., ACO Industries k.s. a další naleznete na www.bancon.cz/?name=reference.

logo BanCon

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

UNYP poskytuje svým studentům nejlepší kariérní příležitosti.
UNYP poskytuje svým studentům nejlepší kariérní příležitosti

Na Univerzity of New York in Prague (UNYP) se uskutečnil zatím nejúspěšnější kariérový týden. Týden kariéry - UNYP Career Week -zahrnoval řadu akcí, které...  celý článek

Dluhopisy nastartovaly pivovar ve Frýdlantu a výnos potěšil mecenáše
Dluhopisy nastartovaly pivovar ve Frýdlantu a výnos potěšil mecenáše

Zámecký pivovar Frýdlant znovu sklízí úspěch u zákazníků i na odborných soutěžích. Pomohla mu k tomu i finanční injekce od milovníků piva a těch, kdo nechávají...  celý článek

Startup Enehano slaví rok: Díky nim radí umělá inteligence i v ČR.
Startup Enehano slaví rok: Díky nim radí umělá inteligence i v ČR

Startup Enehano Solutions slaví první narozeniny. Za úvodních 12 měsíců stihl více než některé firmy za dlouhé roky. Firma získala ocenění IBM Partner roku...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.