Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pomaturitní studium aneb jazykové kurzy nejsou jen angličtina

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
BOHEMIA INSTITUT, jazyková škola a renomovaná vzdělávací instituce, nabízí jazykové kurzy pro firmy i veřejnost, pomaturitní studium cizího jazyka, odborná manažerská a počítačová školení. BOHEMIA INSTITUT je škola pro život.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pomaturitní studium cizího jazyka aneb jazykové kurzy nejsou jen angličtina | foto: BOHEMIA INSTITUT s.r.o.

Usnadněte si život! Naučte se jazyk

1. Jednoleté pomaturitní studium cizího jazyka nejen pro maturanty, ale i pro ostatní zájemce o kvalitní intenzivní jazykové studium - ženy v domácnosti, muži v manažerských pozicích, podnikatelé, vysokoškoláci; úplní začátečníci i zkušení pokročilí. Kromě angličtiny vám BI nabízí studium němčiny, francouzštiny nebo španělštiny. Tyto čtyři světové jazyky můžete studovat samostatně (20 lekcí týdně) nebo i 2 - 3 v kombinaci (20 - 42 lekcí), přibrat si můžete i italštinu a ruštinu.

2. Pokud chcete studijní rok maximálně využít, pak studium cizího jazyka můžete zkombinovat s odbornými předměty rekvalifikace MANAGEMENT (moduly: firemní management, právo pro manažerskou praxi, psychologie, ekonomika, personální management, obchodní etiketa, marketing, finanční trhy, účetnictví,...) nebo OBSLUHA PC. Během jednoho roku si doplníte široce využitelné meziprofesní vzdělání s možnosti získat státní či mezinárodní certifikát IES, London o této kvalifikaci.

Pomaturitní studium cizího jazyka aneb jazykové kurzy nejsou jen angličtina1

V BOHEMIA INSTITUTU se jazyk neučíte, ale zvládnete

Studium cizího jazyka v BOHEMIA INSTITUT vám poskytne širokou slovní zásobu a jistotu v praktickém používání gramatiky. Rozmluvíte se v hodinách konverzace se zahraničním lektorem, proniknete do reálií cizí země a osvojíte si základy obchodního jazyka a  korespondence.

Studium cizího jazyka s hmatatelným ukončením

Na závěr kurzu získáte závěrečné jazykové osvědčení dle EU rámce, popřípadě vysvědčení o vykonaných jazykových zkouškách nebo mezinárodní certifikát IES, London (určený všem úspěšným absolventům bez nutnosti skládání dalších zkoušek).

Můžete skládat základní či všeobecnou státní zkoušku z cizího jazyka nebo některou z mezinárodních jazykových zkoušek (z angličtiny PET, FCE, CAE, TOEFL; z němčiny ZD, ZMP, ZOP; z francouzštiny DELF, DALF; ze španělštiny DELE).

Předtesty a konzultace jsou zajišťovány zdarma. Studium cizího jazyka je doprovázeno motivačním bodovým hodnotícím systémem, díky kterému mají studenti u zkoušek vysokou úspěšnost. 

Pomaturitní studium cizího jazyka aneb jazykové kurzy nejsou jen angličtina2

Studium cizího jazyka se slevami a bonusy

Pokud se přihlásíte na studium cizího jazyka již nyní v předkole registrací, získáváte slevu dle termínu až 6 000 Kč. Starší studenti získávají speciální slevu 1000 Kč. A navíc, pokud se na vaše doporučení přihlásí další zájemci, získáte oba za každou přihlášenou osobu další slevu 1 500 Kč.

Pokud budete sledovat naše webové stránky, zjistíte, že řada neodolatelných bonusových a slevových akcí je aktuálně vypisována.

Silné stránky BOHEMIA INSTITUTU:

  • dvacetiletá zkušenost s jazykovým vzděláváním
  • garantovaná profesionalita a kvalifikace českých i zahraničních lektorů
  • individuální přístup ke studentovi
  • variabilita studijních možností
  • efektivní vzdělávací metody, výuka v souladu s EU referenčním znalostním rámcem
  • všestranná podpora a servis školy, kvalitní studijní zázemí

www.bi.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Nákup bezpečnostních dveří: Co všechno brát v potaz?
Nákup bezpečnostních dveří: Co všechno brát v potaz?

Současná doba je bohužel značně nejistá. Na mysli máme jak příchod nelegálních migrantů směrem do střední Evropy, tak i kriminalitu všeobecně. I proto se...  celý článek

Trpělivé ruce mistra hrnčíře Jana Vítka již vyrobily stovky nádobí.
Trpělivé ruce mistra hrnčíře Jana Vítka již vyrobily stovky nádobí

Hrnčíř Jan Vítek žije v Myslkovicích u Tábora na jihu Čech. V kouzelném vesnickém domku s travnatým dvorem a velkou hrnčířskou dílnou vznikají stovky kusů...  celý článek

Prožijte léto svých snů. Pomohou vám půjčky na dovolenou.
Prožijte léto svých snů. Pomohou vám půjčky na dovolenou

Nevystačili jste tento měsíc s výplatou a potřebujete rychle peníze na last minute zájezd? Půjčky na dovolenou jsou v létě velmi aktuální téma. Pomůže vám...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.