Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pohřební služba ELPIS zajistí pohřeb dle vašich představ a možností

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Pohřební služba Praha ELPIS již dvacet dva let poskytuje pohřební služby na vysoké společenské úrovni. Důstojné poslední rozloučení je skutečně to poslední, čím můžeme poděkovat blízkému člověku, který za života kráčel po našem boku. Ve chvílích nejtěžších ocení každý profesionalitu, vstřícnost a tradici pohřební služby Praha ELPIS.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pohřební služba ELPIS zajistí pohřeb dle vašich představ a možností

Kvalita, profesionalita a etický přístup zaměstnanců rodinného Pohřebního ústavu Praha ELPIS je pro všechny zaměstnance zavazující. Pohřební ústav Praha ELPIS je veden dle Evropské pohřební normy a zákona o pohřebnictví ČR 256/2001 Sb., zajišťuje veškeré kremační, pohřební, hřbitovní a repatriační služby.

Záruka kvalitních pohřebních služeb

Pohřební služba Praha ELPIS zajišťuje i speciální VIP pohřby pro zesnulé ze státní, vojenské, diplomatické a kulturně-společenské scény.

Pohřební služba Praha ELPIS má ve svém vlastnictví vazárnu květinových darů, chlazené úložné prostory, zajišťuje balzamaci - thanathopraxis, přepravu zesnulých pohřební limuzínou Mercedes Benz, pohřebním vozidlem Ford Transit, dále v případě zájmu disponuje diskrétními pohřebními vozidly pro poskytnutí speciálních služeb našim zákazníkům včetně zajištění ochranné služby.

Non-Stop telefon na VIP Pohřebního poradce: 601 200 700

Objednavateli VIP pohřbů poskytuje bezplatně pohřební služba Praha ELPIS doprovodné vozidlo k pohřební limuzíně na území hl. m. Prahy nebo dle dohody s Pohřebním poradcem. Diskrétní bezplatná návštěva Pohřebního poradce pro VIP případy na objednavatelem předem určené adrese je samozřejmostí.

Pohřební ústav Praha ELPIS disponuje několika kancelářemi na území Prahy pro objednání občanských pohřbů (v Praze 8 - na Bulovce, v Praze 3 - na Vinohradech, v Praze 4 - Krči, v Praze 5 - na Andělu a v Praze 9 - Čakovicích), ve kterých zajistíte veškeré služby spojené s posledním rozloučením, nákupem nebo opravou pomníku a dalšími odbornými službami.

Pohřební služba ELPIS

Vybrali jste v souvislosti s úmrtím blízké osoby pohřební ústav Praha ELPIS a potřebujete zajistit převoz zesnulého či repatriaci zemřelé osoby do své vlasti?

Volejte prosím pohřebního poradce 602 200 700.

Samozřejmostí je výběr z více jak 100 druhů rakví od nejlevnějších až po luxusní americké rakve. Odborně proškolení zaměstnanci "pohřební poradci" vám ochotně se vším poradí a pomohou.

Navíc je vám nepřetržitě k dispozici mobilní číslo Pohřebního poradce 602 200 700, který vám nezávazně poradí s eventuálním financováním pohřbu, s přípravou celého pohřebního ceremoniálu, výběrem smutečních květin, vhodných textů na stuhy, sestavením smutečního oznámení, smutečního pohoštění a atd. Návštěva Pohřebního poradce na objednavatelem předem určeném místě pro sjednání ceremoniálu pohřbu je zdarma.

Pohřební služba Praha ELPIS nabízí kompletní vypravení smutečních obřadů v Praze a okolí

Při návštěvě vybrané objednávkové kanceláře dojednáte vše najednou - druh pohřbu, místo obřadu, místo kremace či hrobu, smuteční květiny včetně stuh, hudbu, podklady pro vyřízení úmrtního listu, kompletní administrativní servis i předání šatů pro zesnulou osobu.

Dále si můžete vybrat z široké nabídky rakví, květinových darů, uren, pomníků a ostatního příslušenství a nechat si podle svých požadavků zpracovat parte. V tíživé ekonomické situaci můžete u Pohřebního ústavu ELPIS vybírat ze tří variant ekonomických pohřbů.

Pohřební služba ELPIS

Pohřební služba ELPIS / ilustrační fotografie

Nejčastější variantou pohřbu zůstává pohřeb s obřadem za účasti pozůstalých - včetně kremace, nebo uložení do hrobu. Na přání rodiny či zemřelého pohřební služba Praha ELPIS zajišťuje i církevní pohřby v kostelech a kaplích včetně kontaktů na faráře, řečníky i živou hudbu.

Možné jsou i pohřby v domě smutku - v místě bydliště nebo na předem určeném místě (dům zemřelého, fotbalové hřiště, hasičská stanice, apod.)

Než nadejde váš čas

Chcete mít záruku průběhu vlastního pohřbu dle svého přání? Jste osamoceni? Máte obavy, že příbuzní nezařídí pohřeb dle vašich představ? Nedůvěřujete státu, že vás nechá důstojně pohřbít?

Pohřební služba Praha  ELPIS zajistí  vše, co ještě za vašeho života můžete detailně naplánovat, svůj pohřeb včetně jeho financování a pojištění se zárukou splnění všech vašich přání, koho pozvat na pohřeb, co s vaším zvířecím mazlíčkem, kam uložit urnu s popelem.

Podrobné informace o Pohřebním ústavu Praha ELPIS, nabídce kompletních pohřebních a hřbitovních služeb, obrazových katalogů rakví, uren, květinových darů i virtuální prohlídky sjednávacích kancelářích, obřadních síní a praktické rady pro pozůstalé najdete na internetové adrese www.krematorium.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Mountfield
Výprodej: galaktické slevy v Mountfieldu

Všechno za polovic! A to dokonce v době, kdy je ještě na zahradách sezona v plném proudu, takže, co si člověk pořídí, to si ještě letos do sytosti užije.  celý článek

Vinylová podlaha Thermofix – Dub chocolade
Podlaha pro rychlou a snadnou údržbu

Podlahy v domácnosti často čelí vysoké zátěži. Hledáte takovou, u které se nemusíte bát rozlitého pití nebo že vám ji poškrábe domácí mazlíček či dítě při...  celý článek

SEO má smysl pouze dlouhodobě.
SEO má smysl pouze dlouhodobě

Mnoho lidí se domnívá, že SEO funguje jako nějaké tlačítko – stačí jej zapnout a je hotovo. To je však mylný dojem. Má-li být optimalizace pro vyhledávače...  celý článek

Vyfoťte, vystavte, prodejte
Vyfoťte, vystavte, prodejte

Prodávejte jednoduše přes mobilní aplikaci Bazar eMimino.cz.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.