Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Osvědčení kvality vzdělávacích programů MBA: certifikát ISO 9001

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Rád bych navázal na téma článku z 16. září 2013 "Systémová kvalita podporuje kvalitu produktovou“ publikovaném na iDNES.cz, ve kterém se popisuje význam a vliv systémové kvality, kterou osvědčuje certifikát ISO 9001, na kvalitu produktu či služeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Osvědčení kvality vzdělávacích programů MBA: certifikát ISO 9001 | foto:  Ústav práva a právní vědy

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA., ředitel Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA., ředitel Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.

"Naprosto souhlasím s obsahem uvedeného článku a rád bych jej doplnil také o naši firemní zkušenost s tímto certifikačním programem," říká ředitel Ústavu práva a právní vědy JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA. 

"V průběhu náročného certifikačního programu jsme spoustu systémových standardů pro zajištění kvalitních služeb v oblasti vzdělávání doladili ke spokojenosti nejenom naší, ale zejména našich klientů, kterými jsou studenti programů MBA, LL.M., MPA, DBA nebo BBA. Nejenom, že se nám podařilo získat prestižní certifikát ISO 9001 od švýcarské certifikační autority SGS, který zaručuje zprůhlednění společnosti pro klienta, a znamená podstatné zvýšení důvěryhodnosti společnosti, ba dokonce to pomohlo naší vzdělávací instituci Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. také po stránce kvalitativní. Tu jsme navíc vylepšili dalším certifikačním programem, po jehož úspěšném absolvování jsme získali oprávnění užívat označení "Kvalitní firma," doplňuje.

Certifikace "Kvalitní firma“ jako garance spokojenosti klientů

Certifikace "Kvalitní firma“ zajišťuje nezávislost a objektivitu díky referenční analýze zpětné vazby a spokojenosti klientů. Tento certifikační program pomáhá společnostem zlepšovat slabá místa a klientům říká, že za své peníze dostanou odpovídající kvalitu. "Klient tak není "pouze" v popředí našeho podnikatelského zájmu, ale jeho spokojenost s vysokým standardem poskytované vzdělávací služby je stavěna nade vše, jak jsem se tento trend snažil popsat již ve svém nedávném blogu "Geoffroyův iClienting brnká na starou dobrou baťovskou strunu," říká JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA., ředitel Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. 

Akreditace jako nezbytná součást kvalitního studia MBA

Rozlišovací faktor kvality nepředstavuje pouze certifikát kvality a certifikace "Kvalitní firma“, ale také získané akreditace, jako zejména u International Association for Distance Learning (IADL), která je jednou z nejvýznamnějších nadnárodních asociací v oblasti distančního vzdělávání a jeho kvality, nebo také u International Education Society, London (IES) a dalších renomovaných akreditačních institucí. Studenti tak mají možnost získat nad rámec profesního titulu MBA či LL.M. (DBA, MPA, BBA) navíc ještě mezinárodní certifikát IES, který jim umožní lépe se prosadit jak na zahraničním, tak i tuzemském trhu práce.

Patříte k těm, kteří hledají kvalitu v oblasti profesního vzdělávání?

A od procesů, které mají certifikát ISO 9001  ještě jednou k iClientingu: Základem každého úspěšného vztahu, ať je to vztah v rodině, k partnerovi, kamarádovi nebo mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem, je důvěra a snaha vztah tvořit a budovat. V podnikání platí totéž. Pokud prodáváme zboží a služby a nemáme v popředí, nebo dokonce na prvním místě, klienta, brzy se to pozná, stejně jako se brzy pozná to, že chceme "jen" vydělat. Takové jednání, resp. taková "filozofie“ není k ničemu, protože lidské štěstí a harmonie stojí vždy na vztahu k druhému člověku a to platí v každé oblasti lidského konání.

logo european business school

logo european business school

Proto se i naše vzdělávací instituce Ústav práva a právní vědy, o.p.s. společně s partnerskou institucí European Business School SE hlásí ke kvalitě jako ověřené cestě ke spolehlivosti a ke spokojeným klientům.

Bližší info najdete na: www.ustavprava.cz a www.ebschool.cz 

Ústav práva a právní vědy

Ústav práva a právní vědy

Autor:

Hlavní zprávy

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.