Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Originální vánoční dárek z divadel ABC a Rokoko

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Připravte svým nejbližším jedinečné zážitky, darujte jim Vánoční předplatné nebo poukaz na herecký kurz. Přidejte originální diář, divadelní deštník, tužku nebo nezaměnitelnou tašku a vytvořte si vlastní dárkový balíček.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Originální vánoční dárek z divadel ABC a Rokoko

V nabídce skupin Vánočního předplatného si letos vybere opravdu každý.

Otevřené předplatné je skupina s možností libovolné volby titulu i data představení. Držitel tohoto předplatného si na pokladnách divadel ABC a Rokoko vyzvedne vstupenky na představení, které si sám zvolí podle svého vkusu a možností. Abonentka má dvě varianty - na čtyři nebo osm vstupů. Vstupenky můžete čerpat i najednou a prožít tak společný večer plný zážitků se svou rodinou nebo přáteli.

Klasické předplatné - Skupina je formou klasického předplatného, u něhož dopředu víte, kdy a na jaká představení půjdete. Své místo v sále máte v rámci klasického předplatného garantované na všechna představení. Vybrali jsme pro vás tyto inscenace: Bedřich Smetana: The Greatest Hits, Holky z kalendáře, Konečně šťastná? a Rváč.

Hudba a divadlo - Skupina pro všechny, kteří rádi navštěvují divadlo, ale i koncerty. Ve spolupráci se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy FOK vznikla předplatitelská skupina, díky níž navštívíte dvě představení Městských divadel pražských a dva koncerty FOKu. U tohoto předplatného už dopředu víte, kdy a jaká představení či koncerty navštívíte. V Divadle ABC to budou inscenace: Anna Karenina (30. 1.) a Dobře rozehraná partie (10. 4.) a ve Smetanově síni Obecního domu uslyšíte orchestrální cykly Beethoven: Osudová (7. 3.) a Španělská symfonie (10. 5.).

Všechny skupiny mají platnost od února do června roku 2013. Předplatné můžete zakoupit na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo na stránkách www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Originální vánoční dárek z divadel ABC a Rokoko

Máte v okolí hravé blízké? Věnujte jim poukaz na herecký kurz pro neherce! Jednodenní praktická herecká dílna se bude zabývat základy a principy fungování divadla. Účastníci budou formou praktických cvičení prozkoumávat úplnou prapodstatu divadelního umění, budou se rozpomínat na bezstarostný svět dětských her, na uvolnění, které hru vždy provází.

Dalším tématem divadelních cvičení bude týmová spolupráce, vnímání partnera a živá komunikace. Dílna nestaví na hereckém talentu účastníků, ale na jejich chuti a odhodlání vyzkoušet si divadlo, je tudíž otevřena komukoliv v jakémkoliv věku. Součástí jednodenního hereckého kurzu je i návštěva divadelního představení a následná beseda s tvůrci.

Originální vánoční dárek z divadel ABC a Rokoko

Máte v okolí hravé blízké? Věnujte jim poukaz na herecký kurz pro neherce!

Na závěr pro vás máme ještě jeden tip. Všechny dárky můžete nakoupit na Vánočním festivalu v sobotu 8. prosince v divadlech ABC a Rokoko. Na vánoční atmosféru vás naladí čtyři představení pro děti i dospělé. Součástí festivalu bude i bohatý doprovodný program zahrnující mj. vánoční trh, poštu pro Ježíška nebo Andělskou besídku.

Podrobné informace najdete na webových stránkách Městských divadel pražských.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Dirigent Chuhei Iwasaki povede i říjnový koncert filmové hudby v Rudolfinu.
Pražské Rudolfinum představí melodie nejslavnějších SCI-FI filmů

Filmová hudba rozezní 14. října 2017 pražské Rudolfinum. Nabitý program přinese divákům hudbu z nejslavnějších sci-fi filmů. Známá díla světových skladatelů,...  celý článek

V malebném prostředí historického Znojma se ve dnech 6. až 23. července bude...
Hudební festival Znojmo spojuje kvalitní víno, hudbu a unikátní místa

Třináctý ročník hudebního festivalu opět přinese to, proč ho návštěvníci rádi navštěvují. V malebném prostředí historického Znojma a okolí v termínu 6. až 23....  celý článek

Divadlo SemTamFór přineslo to nejlepší ze zájezdů i do Prahy
Divadlo SemTamFór přineslo to nejlepší ze zájezdů i do Prahy

Divadlo SemTamFór je v Praze již dva měsíce. Jak se divadlu v hlavním městě daří a co plánují na příští rok, nám sdělil principál nového pražského divadla...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.