Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Odborná školení, konference a semináře na vysoké úrovni

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00
UNIT Pardubice vznikla v roce 1992 a v současné době patří mezi celorepublikově velmi uznávané vzdělávací agentury, které pro své klienty zajišťují odborná školení, konference a semináře. Za 18 let své činnosti uspořádala více než 600 akcí. Od roku 2004 se školení zúčastnilo téměř 11 tisíc účastníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Logo společnosti UNIT s.r.o. | foto: UNIT spol. s.r.o.

Konference a semináře s tím nejlepším lektorským týmem

Všechna školení, semináře a konference jsou na vysoké úrovni hlavně díky nejlepšímu lektorskému týmu. Tvoří ho téměř 300 celostátně uznávaných odborníků - specialistů, autorů a spoluautorů zákonů, soudců, tvůrců norem, kteří patří mezi špičky ve svém oboru a jsou zárukou kvality odborné a aktuální náplně pořádaných akcí.

Hlavní nabídka školení vzdělávací agentury UNIT Pardubice by se dala rozdělit do dvou hlavních směrů, mezi které patří pravidelné konference a semináře a vzdělávací akce, které jsou šity zákazníkovi přímo "na míru".

Školení, konference a semináře "na míru"

Investice do vědění nesou nejvyšší úrokNa pravidelně se opakujících školeních jsou prezentovány informace z oblasti právní problematiky, obchodního zákoníku, občanského práva, zákona o veřejných zakázkách, občanského soudního řádu, insolvenčního zákona, věcného práva, zákona o inspekci práce nebo autorského práva. Technické konference a semináře se zaměřují na informace o nových normách ČSN, vyhláškách a nařízeních vlády z oblasti elektro, radiokomunikací a telekomunikací, strojních zařízení.

Z kategorie školení "na míru" jsou informace vhodné především pro právníky, personalisty, manažery, soukromé podnikatele, vedoucí úředníky územních samosprávných celků včetně sociálních pracovnic – agentura vlastní akreditaci Ministerstva vnitra ČR podle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků. Na základě povolení Státního úřadu pro jadernou bezpečnost zajišťuje také kurzy radiační ochrany.

Kromě jiného se vzdělávací agentura UNIT Pardubice zaměřuje i na speciální kurzy a školení, kam patří například školení revizních techniků, školení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Speciální a oblíbená školení, která probíhají opakovaně již řadu let jsou konference a semináře "Radiokomunikace", "Aktiv revizních techniků elektrických zařízení", "Zákon o veřejných zakázkách" a v poslední době také problematika rodinného práva – domácí násilí, péče o nezletilé, spolupráce s psychologem, speciální techniky sociální terapie, znalecké posudky nebo mediace.

Od roku 2004 se školení zúčastnilo téměř 11 000 účastníků

Investice do vědění nesou nejvyšší úrok (Benjamin Franklin)

UNIT si bere za své jako podmínku svého úspěchu pravidelné získávání nových informací z technické i legislativní oblasti, což je podmínkou pro kvalitní práci ve všech oborech, stejně tak jako výměna zkušeností i navazování dalších obchodních kontaktů.

Uskutečnit a zrealizovat jakákoliv školení není pro vzdělávací agenturu UNIT Pardubice vůbec žádný problém. Odborné programy školení a seminářů velmi rychle a pružně reagují na připravované a schvalované změny zákonů a technické normy. Dlouholetá tradice, spolupráce s lektory a zkušenosti jsou zárukou úspěchu akce.

UNIT sleduje pravidelně spokojenost klientů s akcemi a na základě podnětů neustále vylepšuje svoji činnost tak, aby návratnost vloženého času a poplatků za konference a semináře byla co největší.

Neváhejte navštívit stránky vzdělávací agentury UNIT Pardubice - www.unit.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?
Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?

Chystá se váš malý prvňáček poprvé do školy? Pak před vámi jako rodiči stojí důležitý úkol – pořídit mu vše potřebné od pastelek až po aktovku. Jaké školní...  celý článek

Startup Enehano slaví rok: Díky nim radí umělá inteligence i v ČR.
Startup Enehano slaví rok: Díky nim radí umělá inteligence i v ČR

Startup Enehano Solutions slaví první narozeniny. Za úvodních 12 měsíců stihl více než některé firmy za dlouhé roky. Firma získala ocenění IBM Partner roku...  celý článek

Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři.
Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři

Co se bude nosit příští jaro a léto? Odpověď najdete na veletrzích STYL a KABO, které se v Brně konají dvakrát do roka už 25 let. Na jubilejní 50. ročník se...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.