Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nespíme a hledáme příležitosti, říká šéf úspěšné firmy Quins

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
Krátce po sametové revoluci u nás vzniklo mnoho tzv. rodinných firem. Málokdo tehdy tušil, jak dobrý je to základ, a dlouhá řada z nich skončila. Mezi ty, kterým se daří a rozvíjejí se, je i společnost Quins. Její historii i vize představil její ředitel Jan Kačín.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

bazén | foto: unu

Historie firmy Quins sahá někam do první poloviny 90. let. Tehdy byla ekologie a čištění odpadních průmyslových vod poměrně v plenkách, proč jste se vydali na tuhle cestu?
V devadesátých letech minulého století se začalo mluvit o tom, co hospodářství dnes již bývalé ČSSR způsobilo v ekologii. Vzhledem k naší průmyslové vyspělosti byl velký problém i v likvidaci průmyslových vod. Možná náhodou si toho všiml můj otec a našel efektivní způsob likvidace vod kontaminovaných ropnými látkami či těžkými kovy. Od roku 1990 působil jako konzultant, pak zjistil, že je třeba zajistit i výrobu zařízení, která odpovídají technologicky i technicky požadavkům zákazníka.

V roce 1991 v zámečnické dílně v Dobřanech vznikla firma Quins s.r.o. která se specializovala na dodávky technologií pro likvidaci průmyslových odpadních vod.

Hodně firem se spokojí se základní úrovní, netouží po rozvoji.
Po naší úspěšné certifikaci systému jakosti dle ISO 9001 vzrostl požadavek průmyslových podniků na dodávky systémů likvidace odpadních vod. Zejména vod z povrchových úprav kovů. Část výroby se začala orientovat na stavebnictví (bazény, jímky a podobně), další na likvidaci těžkých průmyslových vod z provozů předúpravy povrchů. Vzhledem k našim zkušenostem jsme v roce 2004 rozšířili portfolio o systémy pro průmyslové odmaštění, fosfátování a pasivaci kovových materiálů. Vlastně to vyplynulo z kombinace našich rostoucích zkušeností a požadavků trhu.

jímka

Dost razantní změna ve struktuře firmy se odehrála nedávno, přineslo to rizika?
Bylo nutné rozhodnout, co dál. Šlo o specializaci a profilování vůči novým segmentům zákazníků. Proto vznikl Quins Construction zaměřený na stavebnictví dodávající jímky, bazény, zastřešení a biologické ČOV. Druhou firmou je Quins Industry, který se věnuje klientům z průmyslové sféry. Chceme být systémovým dodavatelem zařízení pro přípravu a úpravu kovových povrchů. Proto jsme hlavně v loňském roce uzavřeli významné dohody především se zahraničními partnery.

celek

Kde bude Quins za 10 let?
Věřím, že bude úspěšnou firmou. Nespíme, neustále hledáme příležitosti. Posledním příkladem je třeba smlouva o spolupráci s významnou firmou Weidner a následný vznik Čisticího centra v Plzni v Plynární ulici.

Více informací najdete na www.quins.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři.
Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři

Co se bude nosit příští jaro a léto? Odpověď najdete na veletrzích STYL a KABO, které se v Brně konají dvakrát do roka už 25 let. Na jubilejní 50. ročník se...  celý článek

Jedinečný gastronomický zážitek vám nabídne TOP HOTEL Praha.
Jedinečný gastronomický zážitek vám nabídne TOP HOTEL Praha

TOP HOTEL Praha vás okouzlí svými pěti restauracemi, kde můžete ochutnat českou, mezinárodní i indickou kuchyni. Restaurace jsou otevřené pro hotelové hosty i...  celý článek

Dluhopisy nastartovaly pivovar ve Frýdlantu a výnos potěšil mecenáše
Dluhopisy nastartovaly pivovar ve Frýdlantu a výnos potěšil mecenáše

Zámecký pivovar Frýdlant znovu sklízí úspěch u zákazníků i na odborných soutěžích. Pomohla mu k tomu i finanční injekce od milovníků piva a těch, kdo nechávají...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.