Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mezinárodní škola vašemu dítěti zajistí budoucnost u nás i v zahraničí

Komerční sdělení   15:30aktualizováno  15:30
Sháníte pro svého potomka víceleté gymnázium, které by mu nejen otevřelo dveře ke kariéře, jakou si bude přát, ale do kterého by také rád chodil a našel si zde přátele z nejrůznějších koutů světa? Přesně takovou je mezinárodní škola Park Lane International.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezinárodní škola vašemu dítěti zajistí budoucnost u nás i v zahraničí | foto: Park Lane International School, a.s.

V dnešní době mají téměř vyhráno ti, kteří ovládají jazyky. Zaměstnavatelé se nyní zajímají nejen o dosažený titul, ale také jak ovládáte angličtinu a další cizí jazyky. Ne nadarmo se říká: „Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“. Dopřejte svému dítěti kvalitní vzdělání na mezinárodní škole a poté může dostat dobrou práci nejen u nás, ale i v zahraničí.

Mezinárodní maturita vašim dětem otevře dveře do celého světa

Úspěšné vyhlídky absolventů posouvá o kus dál mezinárodní škola Park Lane International, která svým žákům nabízí příležitost získat v závěrečných ročnících studia na střední škole kvalifikace Cambridge IGCSE a celosvětově uznávaný mezinárodní diplom International Baccalaureate (IB), díky kterým se mohou ucházet o přijetí i na ty nejprestižnější světové univerzity. Komplexní vzdělávací program školy tak děti perfektně připraví pro praktický život i na další vzdělávání.

O kvalitách školy Park Lane International svědčí i hodnocení „vynikající“, které jí v sedmi hlavních kategoriích udělil v listopadu 2014 ve své zprávě o školní inspekci Inspektorát nezávislých škol.

Malý počet žáků ve třídě, individuální přístup

Na škole Park Lane International vládne takřka rodinná atmosféra. V každé třídě je maximálně 18 dětí, navíc jsou rozděleny do několika úrovní podle jejich individuálních potřeb vnímání vyučované látky. Učitelé tak nejen dobře znají své žáky, ale i jejich rodiče.

Výuka je optimálně rozložená do celého dne a děti tak mají více času probírané učivo vstřebat. V klidu a bez stresu. Na základní škole se vyučuje podle anglického studijního programu (osnov), na střední se pak studenti ve věku 11–14 let učí podle osnov programu Cambridge Secondary 1 pro předměty angličtina, matematika a přírodní vědy. Čeští žáci mají k dispozici učební program v jejich mateřském jazyce, ale nemusíte se o ně bát, určitě se brzy anglicky dobře naučí, když tento jazyk budou každý den používat.

Mezinárodní škola vašemu dítěti zajistí budoucnost u nás i v zahraničí

Mezinárodní škola sbližuje nejrůznější národnosti

Angličtinou se zde nemluví pouze při výuce, ale i o přestávkách. Mezi žáky Park Lane International napočítáte více než 30 různých národností, studuje zde ale i mnoho žáků, kteří mají jednoho nebo oba rodiče české. „Vedení školy je přesvědčeno, že mnozí z českých rodičů si s ohledem na umístění školy a členství České republiky v Evropské unii dnes, dvacet pět let po sametové revoluce, zvolili učební model Park Lane nejen proto, aby se jejich děti zlepšily v angličtině, ale zejména pro vysoké kvality anglického studijního programu i našich pedagogů,“ říká Paul Ingarfield, ředitel mezinárodní školy Park Lane International.

Přátelská mezinárodní atmosféra školy vychovává z žáků zodpovědné globální občany. Ti se učí myslet celosvětově a připravují se tak na účast na konferencích a zasedáních modelové Organizace spojených národů, od počátku příštího roku se také zapojí do projektu mezinárodní ceny vévody z Edinburgu. Program modelové Organizace spojených národů je nesmírně prospěšná mimoškolní aktivita určená pro studenty starší 14 let, neboť v nich probouzí mezinárodní povědomí, globální sounáležitost a s nimi i mimořádný pocit kolektivní odpovědnosti.

Mezinárodní škola vašemu dítěti zajistí budoucnost u nás i v zahraničí

Výchova zodpovědných, uvědomělých a dostatečně sebevědomých lidí

Park Lane se snaží nabízet širokou škálu učebních a studijních stylů a podporovat studentské debaty a diskuze, modelové úlohy, objevné hry a bádání. Když se totiž žáci baví, více se naučí. Mohou se také ale zapojit i do mnoha mimoškolních aktivit a kroužků. Škola pořádá i charitativní akce a žáci pomáhají s přípravami speciální události jako je mezinárodní den, vánoční trh nebo každoroční filmový festival. Studenti se také účastní charitativních akcí a jiných dobročinných projektů.

„Od všech studentů Park Lane International se očekává, že budou uctivými, zodpovědnými, vytrvalými a důvtipnými mladými lidmi, kteří se ve svém studijním úsilí nebojí riskovat. Tento důraz na schopnost přijímat i riskantní rozhodnutí představuje klíčový faktor naší pedagogiky, neboť je prokázanou pravdou, že ukotvení nových znalostí a poznatků je hlubší, pokud se při prvním pokusu rozhodneme špatně nebo jen částečně dobře,“ vysvětluje ředitel školy Paul Ingarfield. Misí a posláním školy Park Lane International je připravit mladé lidi dneška na dosud neznámé výzvy a povolání zítřka.

Mezinárodní škola Park Lane se dále významně podílí na podpoře centra Narovinu, neziskové organizace, která usiluje o zkvalitnění úrovně vzdělávání, zdravotní péče a všeobecné životní úrovně v Africe. Soustředí se zejména na podporu školy v komunitním centru „Ostrov naděje“ v Keni.

„Dostává se nám zpětné vazby, v níž čeští rodiče studentů Park Lane velice příznivě hodnotí skutečnost, že jsou zde jejich děti vedeny ke spolupráci i k samostatnému a kreativnímu myšlení, přičemž se učí otázky spíše formulovat, než aby na ně pouze odpovídali. Je opravdovou radostí pozorovat sedmi a osmileté děti v zapálené diskuzi o tom, jakou strategii zvolí při řešení náročného matematického či přírodovědného problému!“ říká Paul Ingarfield.

Příjemné prostředí s dobrou dopravní dostupností

Mezinárodní škola Park Lane International je akreditovaným členem Rady britských mezinárodních škol (COBIS) a v současné době ji navštěvují studenti ve věku 3–14 let (od mateřské školy až po 9. ročník). Každým rokem je otevřen další následující ročník, přičemž závěrečný (maturitní) 13. ročník bude otevřen ve školním roce 2019-2020.

Školu dnes tvoří tři hlavní areály (kampusy): areál střední školy v Praze 1 ve Valdštejnské ulici, areál základní školy v Praze 6 a anglická mateřská škola Nessie v Praze 5. Obě mezinárodní školy jsou skvěle dostupné autem i městskou dopravou a jsou nově rekonstruovány. Nabízejí tak komfortní prostory pro kvalitní a moderní výuku. Víceleté gymnázium se nachází na Malé Straně v palácové budově bývalé ambasády, je přímo na metru a v klidném prostředí plném zeleně.

Mezinárodní škola vašemu dítěti zajistí budoucnost u nás i v zahraničí

Navštivte Den otevřených dveří!

Přijďte si na Den otevřených dveří ve čtvrtek 19. listopadu 2015 prohlédnout areál školy a vcítit se do úžasné atmosféry, která zde vládne. Tým vyučujících se na vás těší od 9:00 do 15:00 hod.

Mezinárodní škola vašemu dítěti zajistí budoucnost u nás i v zahraničí

Mezinárodní škola vašemu dítěti zajistí budoucnost u nás i v zahraničí

Více informací o mezinárodní škole Park Lane International najdete na www.parklane-is.com

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?
Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?

Chystá se váš malý prvňáček poprvé do školy? Pak před vámi jako rodiči stojí důležitý úkol – pořídit mu vše potřebné od pastelek až po aktovku. Jaké školní...  celý článek

Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři.
Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři

Co se bude nosit příští jaro a léto? Odpověď najdete na veletrzích STYL a KABO, které se v Brně konají dvakrát do roka už 25 let. Na jubilejní 50. ročník se...  celý článek

Lékárna.cz má nové logo: tradiční kříž doplňují srdce, pilulky a náplasti.
Lékárna.cz má nové logo: tradiční kříž doplňují srdce, pilulky a náplasti

Jednička mezi internetovými lékárnami spustila zbrusu nový web a představila i nové logo. Kříž, který je tradičním symbolem lékáren, v sobě ukrývá i další...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.