Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jičín nabízí nemovitosti soukromníkům i podnikatelům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Okresní město Jičín na východě Čech je centrem vzdělání, kultury, sportu a průmyslu. Správní oblast s téměř 50 tisíci obyvateli a město se 17 tisíci obyvateli má velký potenciál pro podnikatelské aktivity a zároveň patří k nejlepším místům pro život.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Celkový pohled na město. | foto: Jičín

Město Jičín jako brána do Českého ráje ročně láká třičtvrtě milionu návštěvníků. Hlavní město pohádky spojované s Rumcajsem a postavami V. Čtvrtka a R. Pilaře pořádá festival Jičín - město pohádky. Rezidenční sídlo Albrechta z Valdštejna s cennými památkami a barokní krajinou každý sudý rok ožije Valdštejnskými slavnostmi.

Jičín má pět základních škol vč. umělecké, čtyři střední školy (průmyslová, podnikatelská, obchodní, gymnázium) a výukové středisko České zemědělské univerzity v Praze a Technické univerzity Liberec. Město má dobré dopravní spojení s většinou významných center republiky na křižovatce silnic č. 16 (Slaný - Mělník - Ml. Boleslav - Trutnov) a č. 35 (Zhořelec - Liberec - Hradec Králové - Svitavy - Olomouc).

Obyvatelé Jičína aktivně využívají sportovní areál, moderní aquacentrum, koupaliště či zimní stadion, hřiště či cyklostezky. Kvalitní reprezentaci sportu ve městě Jičín zastupuje nejen atletika, judo, házená, hokej, florbal či orientační běh.

Jičín a jeho rozvoj je směrován k modernímu, dynamickému a kulturně-historickému sídlu. K tomu přispívá i kompletní rekonstrukce Valdštejnova náměstí, zámecké zahrady, koupaliště Kníže či zastřešení zimního stadionu.

Město Jičín nabízí nemovitosti k soukromým i podnikatelským účelům:

  • Prodej objektu Komenského náměstí 46, Jičín za min. 8 700 000 Kč.

Prodej objektu Komenského náměstí 46, Jičín

Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepenou budovu se sedlovou střechou, krytou taškovou krytinou. Je zděná z plných cihel. Budova byla po r. 2000 modernizována. Byl osazen nový plynový kotel ústředního topení, opravena fasáda domu, vyměněna střešní tašková krytina, odizolováno obvodové zdivo, modernizovány vnitřní kancelářské prostory. Dům je kulturní památkou města Jičín.

Na budovu kanceláří navazují přízemní zděné stavby truhlářské a klempířské dílny. Ve dvoře je přízemní, zděná stavba kanceláří a zděná garáž. Nádvoří areálu je vydlážděno čedičovými kostkami, podél dílen je chodník ze zámkové dlažby.

  • Prodej domů Zahradní 96 a 98, Jičín za min. 3 300 000 Kč

Prodej domů Zahradní 96 a 98, Jičín

První dům je přízemní zděný RD postavený cca před 150 lety, není podsklepený. Do roku 1990 sloužil k bydlení. V letech 1990-1993 byla nájemcem provedena modernizace vnitřních prostor. V současné době je zde provozovna kadeřnictví a pedikúry (v nájemní smlouvě na dobu neurčitou je 3 měs. výpovědní lhůta).

Druhý objekt původně sloužil jako hospodářská budova k domu čp. 98 a ve 20. století byl přestavěn k bydlení. Je rovněž přízemní zděný a nepodsklepený. V přízemí se nachází průchozí chodba, dva pokoje, kuchyň, WC, koupelna, obývák a pokoj. Tento objekt není obsazen nájemníkem.

  • Pronájem či prodej objektu občanské vybavenosti bez čp v ulici Šturmova za min. 2 600 000 Kč

Pronájem či prodej objektu občanské vybavenosti bez čp v ulici Šturmova, Jičín

Jedná se objekt v blízkosti sběrného dvora Technických služeb, který není určen k trvalému bydlení, je ideální k podnikatelským účelům. Dispozice: suterén - garáž s technickým zázemím, 1. NP - 3x místnost, WC, 2. NP - 3x místnost s vlastním sociálním zázemím a kuchyňkou. Obě podlaží mají samostatné plynové topení.

  • Další nabídky města Jičín zahrnují prodeje a pronájmy bytů, kancelářských prostor, garáží či pozemků, zejména k podnikání. Dlouholetá tradice průmyslu dala vznik 3 průmyslovým zónám. Pozemky na prodej jsou zasíťovány a k dispozici mají geologický průzkum, územní plán, mapa vlastnických vztahů, data o technické infrastruktuře a další.

Více informací na www.mujicin.cz, Prodeje a pronájmy majetku města - reality.

Kontakt: P.Kynčl, MěÚ Jičín, Žižkovo nám. 18, kyncl@mujicin.cz, 493 545 120.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

V České republice hrozí z firem úniky osobních údajů.
V České republice hrozí z firem úniky osobních údajů

Téma ochrany osobních údajů nabývá poslední dobou na síle díky do značné míry revoluční legislativě EU, která zvýší ochranu osobních údajů občanů.  celý článek

Westray Barcelona - nejnovější trendy v nábytkářství -  dekory dřeva...
Novinky od Oresi: Moderní kuchyně pro život a radost z vaření

Současné kuchyně se stále vyvíjejí, aby nám přinášely víc komfortu a radosti. Oresi je největší prodejce kuchyní na českém trhu a své portfolio pravidelně...  celý článek

Velké a tradiční energetické společnosti se vymezují vůči nepoctivým hráčům
Tradiční energetické společnosti se vymezují vůči nepoctivým hráčům

Energetické společnosti musejí být dnes mnohem aktivnější, protože zákazník je stále náročnější. Řada hráčů na trhu si ale plete obchodní aktivity s...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.