Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Přístroje NATIS: měření síly, momentu, tvrdosti a vizuální kontrola

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Firma NATIS prodává, instaluje a servisuje měřící přístroje a systémy pro oblast měření síly a momentu, měření tlouštěk vrstev, měření tvrdosti kovu, gumy a pryže. Dále prodává měřící přístroje na měření dutin, dutinoměry nebo kalibry a zařízení na inspekční kontrolou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NATIS s.r.o. - Měřící přístroje NATIS | foto: NATIS s.r.o.

Natis s.r.o. dodává měřící přístroje k měření síly, momentu, tlouštěk vrstev, tvrdosti kovu, gumy či pryže převážně pro automobilní průmysl, letecký průmysl, textilní výrobu, výrobu plastů a různých komponentů, výrobu lékařské techniky a také pro potravinářský průmysl i farmakologii.

NATIS s.r.o. je výhradním zástupcem světových výrobců měřící techniky:
Mecmeisn, Tohnichi, Schoelly, Hildebrand, dále zastupuje firmy Oskar Schwenk, Imada, Delvo, Cedar, Leitech, Motic aj.

Měřící přístroje k měření síly a momentu

NATIS s.r.o. - obr 4

V oblasti obalsti měření síly a momentu Natis dodává celou škálu přístrojů: analogové siloměry, digitální siloměry, manuální stojany, motorické stojany, trhací stroje a systémy řízené počítačem od celosvětově známého výrobce firmy Mecmesin Ltd.

Dále dodává zobrazovací jednotky a různé typy externích snímačů síly a momentu, momentové klíče, šroubováky, elektrické utahováky i systémy na kontrolu a měření dynamického, pulsního a kroutícího momentu, měřidla na měření již na utaženém spoji, testery ke kalibraci momentových klíčů a šroubováků.Měřící přístroje a jejich ucelenou nabídku najdete na www.natis.cz.

Měřící přístroje k měření tvrdosti

Společnost Natis dodává tvrdoměry na kov s výměnnými sondami měření ve stupnicích Vickers, Rockwell, Brinell. Přístroj Alphadur měří metodou vysokofrekvenčního kmitání vnikacího tělíska UCI s možností propojení k PC.

Přenosný digitální tvrdoměr model D600 je určen k dynamickému měření tvrdosti na kovových materiálech. Měřící přístroje na určování tvrdosti gumy jsou u společnosti k dostání jak analogové, tak i digitální, dále i na měření tvrdosti pryže až po počítačem řízené systémy MACRO IRHD.

Vizuální kontrola průmyslovými endoskopy

K prohlížení a kontrole dílců, otvorů, motorů, převodovek nebo špatně dostupných míst dodává společnost Natis, která se specializuje na měřící přístroje, endoskopy pevné i ohebné, boroskopy, fibroskopy a videoendoskopy s možností výběru průměru a délky.

NATIS s.r.o. - obr 3

Novinkou je přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou s plynule regulovatelným osvětlením pomocí bílých LED diod a možností ukládání obrázků nebo videa na SD kartu.

Kompletní informace najdete na www.natis.cz. K vizuální kontrole lze dodat i průmyslové mikroskopy a stereomikroskopy i poskládat kompletní inspekční systémy dle přání a potřeb zákazníka.

Dalším oborem, kterým se Natis s.r.o. zabývá, jsou závitové kalibry a trny se současným měřením délky, dodává i hladké a závitové kalibry, trny a obkročáky.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vybíráme nové auto: Jakou značku zvolit?
Vybíráme nové auto. Jakou značku zvolit?

Výběr nového auta není při dnešní nabídce vůbec snadný. Správně zvolit značku a model, motorizaci, typ financování. Na co by se měl zákazník zaměřit, když...  celý článek

Westray Barcelona - nejnovější trendy v nábytkářství -  dekory dřeva...
Novinky od Oresi: Moderní kuchyně pro život a radost z vaření

Současné kuchyně se stále vyvíjejí, aby nám přinášely víc komfortu a radosti. Oresi je největší prodejce kuchyní na českém trhu a své portfolio pravidelně...  celý článek

Velké a tradiční energetické společnosti se vymezují vůči nepoctivým hráčům
Tradiční energetické společnosti se vymezují vůči nepoctivým hráčům

Energetické společnosti musejí být dnes mnohem aktivnější, protože zákazník je stále náročnější. Řada hráčů na trhu si ale plete obchodní aktivity s...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.