Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Máte nadané dítě? Školka U Letiště spolupracuje s dětskou Mensou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Mateřská škola - U Letiště je akreditované zařízení zapsané ve školském rejstříku. Hlavním zaměřením je rozvoj rozumových schopností, talentu a nadání u všech dětí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Máte nadané dítě? Školka u letiště spolupracuje s dětskou Mensou! | foto: Mateřská škola- U Letiště s.r.o.

Školní vzdělávací program je sestaven na základě metodiky Step by step (Začít spolu). Děti spolupracují v malých skupinkách, každý týden plní různorodé úkoly. Individuální přístup k dětem není ve školce U Letiště jen prázdným pojmem, ale každodenní realitou. 

Protože jsou předškolní děti „nasákavé jako houby“, školka se zaměřuje na rozvoj rozumových schopností a pomáhá podpořit přirozený dětský potenciál. Nejnovější vědecké výzkumy dokazují, že dětský mozek do sedmi let věku založí 75 % všech neuronových propojení. Děti jsou v předškolním věku přirozeně zvídavé a jejich schopnost rychle se učit je základním kamenem pro celoživotní vzdělávání. Proto se školka U Letiště rozhodla spolupracovat s dětskou Mensou

Díky metodě „Mensa NTC vzdělávání pro předškolní děti“ využívá souboru speciálně sestavených cvičení, které vedou ke zvýšení intelektových schopností všech dětí. Za pomoci her a cvičení se prohlubují paměťové a pohybové schopnosti, posiluje se celkový intelekt dítěte. Nejedná se o zvyšování inteligence, ale o rozvíjení využitelné kapacity mozku dětí. Metoda NTC vzdělávání pozitivně působí také v prevenci dyslexie a při zmírňování poruch učení. 

Máte nadané dítě? Školka u letiště spolupracuje s dětskou Mensou!

Investice do kvalitního předškolního vzdělávání Vašich dětí se tedy určitě vyplatí, neboť se jedná o investici na celý život. Za peníze vložené do školného byste měli žádat víc, než jen celodenní hlídání od hodných tet v hlídárnách, miniškoličkách atd.

Školka U Letiště nabízí různorodou škálu dalších aktivit. Každoročně se pořádají diagnostické dny ve spolupráci s pražským Centrem nadání a také přednášky pro rodiče s tématikou rozvoje intelektu dětí. Děti se účastní kurzů plavání, lyžařského kurzu a starší děti jezdí pravidelně za poznáním do Střevlika, navštěvují divadla, oblastní galerii, muzeum, knihovnu, výstavy atp. Ve školce najdete interaktivní tabuli, na které děti pracují i malují a zároveň procvičují správný úchop tužky. V průběhu celé školní docházky na děti dohlíží spolupracující logopedka a paní učitelky s dětmi pravidelně provádí logopedická cvičení. Každou středu po svačině probíhá kroužek Malý vědec, který si vysloužil pracovní název Hokusy-Pokusy. Dětské nadšení pro objevování fyzikálních jevů a práci s mikroskopem nebere konce. 

Máte nadané dítě? Školka u letiště spolupracuje s dětskou Mensou!

Angličtinu ve školce vyučuje lektor Bc. Bronislav Havlíček a děti se na něj vždy upřímně těší. K výuce nově poslouží materiály „Wow“ od Wattsenglish. O prázdninách mohou rodiče využít nabídky letních příměstských táborů s celodenní angličtinou pro děti od 5-9 let.

Máte nadané dítě? Školka u letiště spolupracuje s dětskou Mensou!

Ve školce U Letiště děti nejsou přetěžované zbytečným množstvím kroužků v odpoledních hodinách. V tomto čase bývají již unavené. V průběhu dne mají děti dostatečný prostor na hraní, práci i odpočinek. Na velké zahradě v areálu firmy MSV SYSTEMS CZ, kde školka sídlí, se zase rády vydovádí. 

Do školky chodí děti na plnou školní docházku proto, aby zůstala zachována kontinuita vzdělávání. Maximální je počet 22 dětí ve třídě na dvě paní učitelky. Počáteční adaptační program je samozřejmostí. Rodiče jsou ve školce vítanými hosty nejen v době, kdy se dítě adaptuje na docházku. Samozřejmostí je zohlednění speciálních stravovacích nároků dětí s potravinovými alergiemi. Více o školce U Letiště prozradí webové stránky www.skolkahrou.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.