Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lorenc Logistic otevřel novou pobočku v Belgii

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost Lorenc Logistic je více než jen běžný autodopravce. Nabízí komplexní profesionální služby v oblastech nákladní silniční dopravy, skladování a logistiky. Během 24 let působení na trhu získala bohaté zkušenosti a cenné kontakty, které maximálně zúročuje ve prospěch svých zákazníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lorenc Logistic otevřel novou pobočku v Belgii | foto: Lorenc Logistic, s.r.o.

Na základě standardů kvality, které si firma Lorenc Logistic sama zavedla a které denně dodržuje, obdržela ISO 9001 a ISO 14001 certifikáty. Díky tomu si k ní nachází cestu zákazníci z odvětví automotive, chemického, farmaceutického, z oblasti HiTech a elektroniky a dalších odvětví, kde je třeba dodržovat přísná KPI.

Lorenc Logistic i všichni subdodavatelé, se kterými spolupracuje, využívají vozidla s nejnovějšími EUR6 motory, čímž přispívají k lepšímu životnímu prostředí.

Lorenc Logistic je jednou z předních tuzemských logistických firem

Kombinací využití vlastního vozového parku (všechna vozidla jsou vybavena pro přepravy nebezpečného zboží, ADR), vlastních skladových prostor s možností crossdockingu a spoluprací s dalšími pečlivě vybranými subdodavateli, je Lorenc Logistic jednou z předních logistických, rodinných firem v České Republice, úspěšně rozvíjející svou působnost i mezinárodně. Po pobočce v Polsku, kterou otevřela v roce 2010, se k ní v dubnu tohoto roku přidala další, tentokrát v Belgii.

Podívejte se na nový film Lorenc Logistic, který vyzdvihuje oddanost, odpovědnost a silnou organizaci této společnosti.

Nová pobočka v Belgii

„Díky této filosofii jsme společně se čtyřmi novými kolegy zahájili provoz nové pobočky v Lokerenu, v Belgii. Po České Republice a Polsku je to už třetí stát, kde otevíráme pobočku a snažíme se tak nabídnout ještě komplexnější služby ještě většímu počtu zákazníků,“ říká Veronika Křenková ze společnosti Lorenc Logistic.

„Náš belgický tým má dohromady více než 100 let zkušeností s logistikou. V Belgii začínáme se solidní základnou prověřených spedičních společností a zajišťujeme denní odjezdy nejen pro sběrné zásilky, částečné i celovozové náklady, ale k dispozici máme i skladové prostory s možností crossdockingu. Stejně jako v ostatních pobočkách jsme se zaměřili především na přepravu automotiv, Hi-Tech a pharma zboží. Mezi destinace, které z Belgie obsluhujeme, patří Španělsko, Portugalsko, Itálie, Německo, Baltické a Skandinávské státy, Nizozemí, Belgie, Lucembursko, Polsko, Slovensko, Česká Republika, Srbsko, Chorvatsko, Bosna, Makedonie, Kosovo, Albánie, Maďarsko, Rumunsko, Moldavsko a Bulharsko,“ dodala Veronika Křenková.

Pokud byste měli zájem o zajištění přeprav mezi výše zmíněnými státy, neváhejte se na společnost Lorenc Logistic obrátit na níže uvedeném kontaktu: Lorenc Logistic s.r.o., Belgium office, Oeverstraat 21, Industriepark E17, B-9160 Lokeren, Hans Borgers,borgers@lorenc-logistic.eu , +32 (0)498 485 128

Více informací najdete na www.lorenc-logistic.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?
Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?

Již čtvrtým rokem proběhl mezinárodní letní dotazník Ferratum Barometer srovnávající výdajové návyky 16 zemí Evropy a Commonwealthu. Ten je pravidelně prováděn...  celý článek

Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři.
Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři

Co se bude nosit příští jaro a léto? Odpověď najdete na veletrzích STYL a KABO, které se v Brně konají dvakrát do roka už 25 let. Na jubilejní 50. ročník se...  celý článek

Praktický pohled na automatizaci procesů.
Praktický pohled na automatizaci procesů

V oblasti řízení je procesní pohled na organizaci, její aktivity a její okolí beze sporu velmi praktický. Umožňuje chápat souvislosti, oddělit důležité od...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.