Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Londýnský showroom z luxusních obytných kontejnerů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V Londýně vznikl showroom z luxusních obytných kontejnerů, který vyrobila vizovická společnost KOMA Modular, jež na sebe upozornila výstavbou ceněného českého pavilonu EXPO 2015 v Milánu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Londýnský showroom z luxusních obytných kontejnerů | foto: KOMA MODULAR S.R.O.

V České republice ještě donedávna převažoval na modulární výstavbu názor negativní. Pokud chtěl někdo v obci postavit stavbu z modulů, budova byla označena jako stavba z obytných buněk, případně ze stavebních kontejnerů. Pak se vzedmula vlna odporu a budova byla označena za nekvalitní, nehezkou, nedostatečnou apod. Realita je však v dnešní době zcela odlišná. Nejen ve světě, ale i v České republice stojí řada kvalitních modulárních školek, škol, prodejen i administrativních budov, které pochází z dílny vizovické společnosti KOMA Modular.

Londýnský showroom z luxusních obytných kontejnerů

Česká modulární výstavba má ve světě zvučné jméno

V zahraničí se staví z modulů celá řada staveb, které oplývají kvalitním designem, již řadu let. Přesto kdo by čekal, že v Londýně bude stát stavba z luxusních obytných modulů pocházejících z Vizovic? Možná ti, co zaregistrovali, že KOMA Modular byla oceněna jako Firma roku 2015 a že se jedná o společnost, jež vyrobila a postavila český pavilon EXPO 2015 v Milánu, který mimo jiné ceny získal také bronzovou medaili za architekturu a technologické řešení.

Londýnský showroom z luxusních obytných kontejnerů

KOMA dlouhodobě dokazuje, že lze modulární výstavbu dělat kvalitně. Pro své stavby používá rám z žárově pozinkovaného plechu, vyrábí stavby na zakázku a dokáže se designem držet nejnovějších trendů v oblasti architektury. To vše dělá v rekordně krátkém čase a ve špičkové kvalitě.

Showroom z luxusních obytných kontejnerů v Londýně

Luxusní stavba stojí v samotném centru Londýna a jedná se o showroom britské developerské společnosti, která prodává drahé a luxusní byty. Ta si u společnosti KOMA objednala prodejnu na zakázku, přičemž si modulární objekt investor vybral především z důvodu vysoké variability a možnosti postupného rozšiřování. To znamená, že pokud v budoucnu bude potřebovat investor budovu „nafouknout“, stačí přivést jeden či dva další moduly a je během několika málo dnů hotovo.

Londýnský showroom z luxusních obytných kontejnerů

Svou roli zde hrála pochopitelně také rychlost výstavby z modulů. Výroba podobného objektu totiž trvá jen několik málo týdnů a samotná výstavba trvá pouze dny. Pokud si vzpomeneme na staré české přísloví „čas jsou peníze“, které funguje celosvětově, není co řešit a jistě pochopíme možná největší výhodu výstavby pomocí modulů.

Modulární stavby jsou budoucností stavebního segmentu

Modulární výstavba v posledních letech stále více roste. Je to způsobeno zejména zvýšenou poptávkou na okamžité řešení. I ve stavebnictví dnes zaznamenáváme tlak na rychlost výstavby. Tak jako vše kolem nás i segment stavebnictví se zrychluje a modulární výstavba je tím ideálním řešením. Je to způsobeno zejména faktem, že se 90 % všech stavebně konstrukčních prací odehraje mimo stavební parcelu ve výrobních halách. Na určené místo již přijedou prakticky hotové moduly včetně vybavení interiéru (kuchyně, sociální zázemí, či recepce nejsou žádnou výjimkou). Tato prefabrikace pak logicky čas výstavby extrémně snižuje.

Londýnský showroom z luxusních obytných kontejnerů

Modulární výstavba je ekologicky přívětivá

Výstavba pomocí prefabrikovaných modulů není jen superrychlá či designově zajímavá. Jedná se také o výstavbu šetrnou ke svému okolí. Technologicky řízená výroba klade důraz na co možná nejefektivnější využití všech materiálů – tím je omezen odpad. Důležité je si také uvědomit, že na stavební parcele nedochází k dlouhé, prašné a hlučné výstavbě.

Londýnský showroom z luxusních obytných kontejnerů
Londýnský showroom z luxusních obytných kontejnerů
Londýnský showroom z luxusních obytných kontejnerů
Londýnský showroom z luxusních obytných kontejnerů

Pro více informací o modulární výstavbě klikněte na stránky www.koma-modular.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

O2 vylepšuje tarify a přidává data, ušetřit se dá díky rodinným nabídkám
O2 vylepšuje tarify a přidává data, ušetřete díky rodinným nabídkám

Na trh rodinných mobilních tarifů přichází silná konkurence. Operátor O2 představil novinky, které nabízí levnější neomezené volání, větší porci dat i...  celý článek

Nové nařízení v ochraně osobních údajů: koho se dotkne a jak se na něj...
Nové nařízení v ochraně osobních údajů: zákon tvrdší než EET

Blíží se zákon tvrdší než EET. I takto někteří odborníci označují do značné míry revoluční legislativu EU, která zvýší ochranu osobních údajů občanů. Nové...  celý článek

Rodinný pivovar Bernard se může pochlubit pestrou škálou pivních speciálů.
Rodinný pivovar Bernard se může pochlubit pestrou škálou speciálů

Aby vše ze svého sortimentu představil i svým zákazníkům, rozhodl se před několika lety spustit projekt Rotující pípa, který se prvotně usídlil pouze v místech...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.