Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA: dopřejte si zdraví a energii

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Lázeňské pobyty jsou určeny pro všechny, kterým není lhostejné jejich zdraví. Chcete zažít kvalitní lázeňskou péči, za kterou se budou pravidelně vracet? Vsaďte na jistotu a dopřejte si lázeňské pobyty v hotelech sítě ROYAL SPA.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii

Lázeňské pobyty & slevové portály

V poslední době se roztrhl pytel se slevovými portály, které za nejnižší ceny nabízí "nejlepší" služby. Jak jsou na tom ale lázeňské pobyty? Skutečně věříte, že za málo peněz dostanete mnoho muziky? Je na místě, abyste v případech, kdy se opravdu jedná o vaše zdraví, byli opatrní. 

Zdravě a levně - zkuste si zadat toto spojení do jakéhokoli vyhledávače na internetu. Najdete stovky doporučení na to, jak vařit a desítky na to, jak bydlet. Nikde se však nedočtete, jak za pár korun pečovat "zdravě a levně" o své zdraví. S tím nejcennějším, co máme, totiž musíme zacházet jako se šafránem. Stojí to za více, než všechno zlato na světě. Zdraví totiž máme skutečně jen jedno.

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii

Podívejme se na problém, kterým trpí alespoň jednou v životě osmdesát procent populace - na bolesti zad. Čtyřicet procent z nich má svůj původ ve stresu a celkové nepohodě. Lze ale vůbec poznat, že stres v našem organismu stoupá nad hranici, která si žádá vysadit?

Podle psychologů existuje řada varování, kterými si naše tělesná i duševní schránka žádá opravdový odpočinek. To znamená ve speciálním prostředí vytvořeným pro relaxaci, což mohou být zrovna lázeňské pobyty. Kromě bolestí páteře k takovým upozorněním patří i poruchy spánku, změny chuti k jídlu, úzkostné stavy jako strach či obavy a také horší soustředění.

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii
Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii

"Levně" nebo raději zdraví?

Jaké by tedy bylo nejlevnější řešení? „Všechny starosti hodit za hlavu,“ zní odpověď. Ale to neumíme. Další možnost? Lépe se o sebe starat. To bychom dokázat mohli. Pro prevenci stačí pravidelný pohyb, pestrá vyvážená strava a jednou za čas příjemná dovolená. "Samozřejmě co nejlevnější," rozcinká se nám pokladnička v hlavě.

"Zároveň s tím by nám však na mysl měla přijít i opatrnost," říká Martin Plachý, ředitel sítě lázeňských a  wellness hotelů ROYAL SPA. "Ne nadarmo se totiž říká: Za málo peněz, málo muziky."

A tak pokud vybíráte z nabídky různých slevových portálů, ověřte si, zda lázeňské pobyty obsahují opravdu vše, co očekáváte - od kvality ubytování, stravy až po procedury a péči kvalifikovaného zdravotního personálu. Než něco vyberete, odpovězte si na podstatnou otázku: Je vaší prioritou ono "levně" nebo je to zdraví?

Vymazlená péče o tělo i ducha

V České republice je zhruba třicet uznaných lázeňských míst s přírodními léčivými zdroji, které je možné využívat pouze přímo ve vybraných léčebných lázeňských zařízeních. V nich by o vás měl podle slov Martina Plachého vždy pečovat kvalifikovaný zdravotní personál. Například reflexní masáž může dělat jen vysokoškolsky vzdělaný fyzioterapeut.

"Každé naše lázeňské zařízení nabízí kromě vlastních léčivých pramenů zhruba padesát procedur, wellness hotely dvacet až třicet. Patří k nim nejrůznější typy masáží, zábalů, elektroléčba… K tomu přidejte konzultace s lékařem, který je stále k dispozici, nutriční poradenství, odpočinek a dostatek spánku. To je relaxace, která odpovídá službám na špičkové úrovni a má podle mne smysl," zhodnotil Martin Plachý.

"Zřejmě proto jsou také lázeňské pobyty tolik oblíbeny například u vytížených manažerů, především antistresové či preventivní programy," dodal ředitel ROYAL SPA.

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii

Relaxační lázeňské pobyty - koupele šité na míru

Nedílnou součástí relaxačně léčebného pobytu v lázních jsou samozřejmě koupele. Například přírodní minerální voda bohatá na kysličník uhličitý zlepšuje prokrvení podkoží a vnitřních orgánů. Při problémech s pohybovým aparátem pak účinek zvýší např. přísady bylinkových olejů, ovsa a extraktu z rašeliny.

Pro uvolnění svalového a psychického napětí je vhodná perličková koupel. Relaxační a antistresové účinky mají prameny s vysokým obsahem CO2. Koupele v sirné léčivé minerální vodě navíc přispívají k relaxaci svalstva, ohebnosti kloubů a uvolňují spasticitu končetin.

Chcete vyzkoušet, co s vámi dokáže udělat prvotřídní lázeňská péče, vysoce kvalifikovaný zdravotnický personál a některé procedury na bázi přírodních léčivých zdrojů? Pak si vyberte třeba právě lázeňské pobyty v jednom z hotelů sítě ROYAL SPA a hurá do lázní!

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii

Kde najdete ROYAL SPA?

ROYAL SPA je privátní řetězec lázeňských a wellness hotelů, který působí na území České republiky, již šestnáctý rok. Tvoří ho pět lázeňských komplexů a jeden wellness hotel ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky – Luhačovice, Mariánské Lázně, Velké Losiny a Ostrožská Nová Ves. Hotely ROYAL SPA zajišťují jak klasickou lázeňskou léčbu, tak i nabízejí různé druhy relaxačních a wellness pobytů.

Luhačovice: Lázeňské hotely MIRAMARE, VILA ANTOANETA, VILA VALAŠKA
Na území města vyvěrá 14 minerálních pramenů. Lázně se specializují především na léčbu horních a dolních cest dýchacích, trávicího ústrojí, poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (diabetes, obezita), onemocnění pohybového ústrojí, periferních cév a nervů a onkologických nemocí v remisi. Lázeňský hotel MIRAMARE využívá přímo v domě léčebný pramen Jaroslava, k pitné kúře slouží pramen sv. Josefa nacházející se přímo u MIRAMARE.

Mariánské Lázně: Lázeňský hotel ROYAL
V Mariánských Lázních se nachází zhruba 40 léčivých pramenů s různorodým složením. Lázně se soustředí hlavně na léčbu poruch látkové výměny, horních a dolních cest dýchacích, pohybového ústrojí, periferních cév a nervů, urologických onemocnění a onkologických chorob v remisi. V lázeňském hotelu ROYAL se k léčbě využívá Balbínův pramen

Ostrožská Nová Ves: Sirnaté Lázně Ostrožská Nová Ves
Minerální voda je získávána z několika vrtů za hlavní lázeňskou budovou. Voda je bohatá na vápník, sodík, hořčík, draslík a železo a především sírany. Zdejší prameny jsou nejsilnější sirnaté léčivé zdroje v České republice. Zdejší péče je orientována především na onemocnění pohybového aparátu, stavy po úrazech a totální endoprotéze a kožní choroby, jakou jsou lupenka, akné a ekzémy.

Velké Losiny: Termální lázně Velké Losiny, Wellness Hotel DIANA
Lázně využívají unikátní termální minerální sirné prameny, které vyvěrají z hloubky více než 1 km při teplotě kolem 37 stupňů Celsia. Prameny se používají především ke koupelím a vodním rehabilitacím, pramen Karel je pitný a obsahuje nejrůznější kationty, nejvíce vápník, sodík, hořčík, draslík a železo. Péče je věnována zejména onemocněním pohybového a dýchacího ústrojí a neurologickým problémům.

Autor:

Nejčtenější

Léto s Huawei má pořádnou šťávu
Léto s Huawei má pořádnou šťávu

Umíte si vůbec představit vyrazit v létě někam bez svého telefonu v kapse? Sotva! Vždyť celý rok telefon nedáme z ruky.   celý článek

Ložnice by měla být místem, kde se cítíte dobře.
Ložnice by měla být místem, kde se cítíte dobře

Ať už žijete s rodiči, nebo ve vlastním bytě, ložnice by měla být vaším útočištěm, kam si chodíte odpočinout po náročném dni. Doby, kdy v ní byly pouze šatní...  celý článek

SEO má smysl pouze dlouhodobě.
SEO má smysl pouze dlouhodobě

Mnoho lidí se domnívá, že SEO funguje jako nějaké tlačítko – stačí jej zapnout a je hotovo. To je však mylný dojem. Má-li být optimalizace pro vyhledávače...  celý článek

Rezidence DOCK nabízí moderní byty, výhled na Vltavu i přístaviště
Rezidence DOCK nabízí moderní byty, výhled na Vltavu i přístaviště

Rezidenční projekt DOCK Marina Boulevard je realizován mezi slepými rameny Vltavy. Tyčit se bude na pomezí pražského Karlína a Libně a celkem nabídne 150 bytů....  celý článek

Dva nové rodinné patrové domy vyvinula společnost Natura Space CZ a představí...
BĚŽTE ZA EVČOU a splňte si svůj sen o bydlení

Eva Vrabcová - Nývltová bude velet dětským běžeckým závodům. Den plný běhání spojený s představením nových patrových rodinných domů pořádá Natura Space CZ v...  celý článek

Další z rubriky

Ženy versus muži. Kdo vyhrává souboj v „selfie“?
Ženy versus muži. Kdo vyhrává souboj v „selfie“?

Chytrý telefon se stal neodmyslitelnou součástí našeho života a životního stylu. Když zrovna nevoláme kamarádkám, prohlížíme novinky na Facebooku, sledujeme...  celý článek

Kónické květináče COLORS podtrhnou přirozenou krásu květin.
Kónické květináče COLORS podtrhnou přirozenou krásu květin

Květináč na sebe nemá upoutávat pozornost, aby vynikl vzhled zasazených rostlin. Přesto ale i tato funkční nádoba může mít své osobité kouzlo. Stylové a...  celý článek

Vše pod jednou střechou v libereckém CENTRU BABYLON.
Vše pod jednou střechou v libereckém CENTRU BABYLON

Zábavní komplex v severních Čechách zve na letní dovolenou, kterou si užije každý napříč generacemi. Ocitnete se v továrně na zábavu s AQUAPARKEM, LUNAPARKEM,...  celý článek

Další nabídka

arome.cz

První pomoc při vypadávání vlasů: Tabletky i přípravky pro bohatou hřívu
První pomoc při vypadávání vlasů: Tabletky i přípravky pro bohatou hřívu

Zničehonic začínáte ztrácet svou jinak bohatou hřívu? Nepropadejte panice a podívejte se, jak vypadávání vlasů udělit stopku hned v začátcích.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.