Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Konference Docuride 2016 Vás provede světem digitálního businessu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Docuride - tak trochu jiná konference / 6. října 2016, Hotel Pak Holiday, Praha.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Konference DOCURIDE 2016 Vás provede světem digitálního businessu | foto: Sabris CZ s.r.o.

Konferencí, které se zabývají IT problematikou, je poměrně mnoho. A to i v době, kdy díky internetu řada společností přešla na formu online seminářů.

Všechny hlásají odbornost a zaměření na nejnovější trendy, ale ne vždy tomu tak je. Obsah konference bývá často ovlivněn společnostmi, které ji sponzorují. Cílem takových firem je především prodat a téma přednášek obvykle sklouzne k pouhé prezentaci produktů a původně slibovaný nadhled se vytrácí.

Společnost Sabris je pořadatelem konference Docuride, o které je přesvědčená, že je jiná. Firma se nezabývá organizací eventů, tato akce je pro ni tak trochu srdeční záležitostí. Pořádá ji už od roku 2008 a na její přípravě se podílí řada jejich zaměstnanců.

Docuride reaguje na aktuální změny v oblasti ICT a jejich dopad na podnikání. Pomáhá účastníkům zorientovat se v nových technologiích a představuje jim inovace a business řešení, která již konkrétním zákazníkům pomohla.

Cílem organizačního týmu Docuride je konferenci neustále zlepšovat, účastníky překvapovat a dávat jim nové impulsy k zamyšlení. Navíc poskytuje prostor i pro výměnu zkušeností. To je důvodem, proč se někteří účastníci opakovaně vrací. Video s jejich názory.

Na co se mohou účastníci těšit na letošní konferenci?

První průmyslová revoluce propukla koncem 18. století a odehrávala se ve znamení manufaktur, které využívaly energii vodních toků a páry. Druhá proběhla na počátku 20. století a třetí v 70. letech minulého století s příchodem mikroprocesorů, využitím počítačů a automatizací výrobních linek.

Nyní hovoříme o čtvrté průmyslové revoluci. Díky senzorům, kamerám, vysílačům, čtečkám kódů a specializovaným systémům se závody budou do jisté míry řídit samy.

Tato digitální revoluce s sebou přináší řadu proměn a ve firmách bude třeba změnit nejen technologie, ale i způsob myšlení.

Jak se zorientovat v digitální džungli? Jak nejlépe využít digitální komunikační kanály a inovativní řešení? Na tyto otázky se bude snažit odpovědět DOCURIDE 2016.

Konference DOCURIDE 2016 Vás provede světem digitálního businessu

Konference DOCURIDE 2016 Vás provede světem digitálního businessu

Vystoupí zde JUDr. Josef Donát, LLM, specialista na Právo ICT, který se zaměří na legislativní dopady nařízení eIDAS na ERP systémy a životní cyklus e-dokumentů.

Účastníci se mohou těšit na Ing. Vladimíra Pikoru, Ph.D., makroekonoma a analytika finančních trhů, a jeho příspěvek: Jak nové technologie mění ekonomiku.

Další z přednášek bude věnována první implementaci SAP S/4HANA v rozsahu od financí až po logistiku v regionu CEE ve společnosti Marvinpac CZ. O své čerstvé zkušenosti se podělí jednatel společnosti, Ing. Jan Vrátil.

Na programu je mnoho zajímavých přednášek, zaměřených na business řešení na platformě SAP, inovativní řešení pro správu dokumentů a procesů, moderní přístupy k firemnímu reportingu, nové možnosti pro finanční účetnictví a controlling, e-commerce řešení pro multikanálový prodej B2B nebo B2C a další.

Přijďte a přesvědčte se o přínosech konference Docuride na vlastní kůži. Odnesete si nové poznatky a náměty, jak podpořit své podnikání. A budete zase o krok dál na cestě k Vaší digitální firmě.

Autor:
Témata: Podnikání, SAP

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jedinečný gastronomický zážitek vám nabídne TOP HOTEL Praha.
Jedinečný gastronomický zážitek vám nabídne TOP HOTEL Praha

TOP HOTEL Praha vás okouzlí svými pěti restauracemi, kde můžete ochutnat českou, mezinárodní i indickou kuchyni. Restaurace jsou otevřené pro hotelové hosty i...  celý článek

UNYP poskytuje svým studentům nejlepší kariérní příležitosti.
UNYP poskytuje svým studentům nejlepší kariérní příležitosti

Na Univerzity of New York in Prague (UNYP) se uskutečnil zatím nejúspěšnější kariérový týden. Týden kariéry - UNYP Career Week -zahrnoval řadu akcí, které...  celý článek

Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři.
Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři

Co se bude nosit příští jaro a léto? Odpověď najdete na veletrzích STYL a KABO, které se v Brně konají dvakrát do roka už 25 let. Na jubilejní 50. ročník se...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.