Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Komentáře C. H. Beck a časopis Právní rozhledy získaly ocenění

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00
Mezi základní kameny nabídky Nakladatelství C. H. Beck patří bezesporu komentářová literatura a odborné časopisy. Upřímně si proto vážíme ocenění, jež v letošním ročníku XIX. Karlovarských právnických dnů získaly komentáře C. H. Beck a časopis Právní rozhledy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Komentáře C. H. Beck a časopis Právní rozhledy získaly ocenění | foto: Nakladatelství C.H. Beck, organ. složka

Trestní zákoník a Zákoník práce od C. H. Beck získaly Autorskou cenu

Autorskou cenu 2011 za nejhodnotnější původní právnickou publikaci vydanou v uplynulém roce v ČR získala publikace Velký komentář Trestní zákoník kolektivu autorů pod vedením profesora Pavla Šámala. Již tradičně ve dvou dílech vydávané Komentáře C. H. Beck k novému trestnímu zákoníku předkládají systematicky koncipovaný výklad každého paragrafu, souvisejících trestněprávních ustanovení, dalších právních předpisů a přehled judikatury.

Druhé místo v kategorii Autorská cena 2011 obsadil šedý komentář Zákoník práce, autorského kolektivu profesora Miroslava Běliny. Doplněné a aktualizované Komentáře C. H. Beck reagují nejen na změny, ale i na nové rozsudky jak českých soudů, tak ESD a samozřejmě i na novou odbornou literaturu v dané oblasti.

I další komentáře C. H. Beck získaly důležitá ocenění

Druhé a třetí místo v kategorii Autorská cena 2011 za nejhodnotnější původní právnickou publikaci vydanou v uplynulém roce na Slovensku získaly slovenské šedé komentáře Zákon o rodine od B. Pavelkové a Obchodný zákonník od autorského koletivu pod vedením Márie Patakyové.

Zákon o rodine je v edici šedých komentářů prvním komentářem k tomuto zákonu. Velice zdařilá a odborně hodnotná publikace nabízí podrobný a praktický výklad každého ustanovení zákona o rodine včetně systémových vazeb a souvislostí.

Ve třetím vydání komentáře k Obchodnému zákonníku autorský kolektiv předkládá odborné veřejnosti dílo, jež usnadňuje interpretaci a aplikaci nových právních norem. Tento komentář přináší komplexní výklad ustanovení Obchodného zákonníku.

Právní rozhledy získaly prestižní cenu

Odborný časopis od Nakladatelství C. H. Beck, Právní rozhledy získal druhé místo v kategorii Prestižní cena 2011 za nejlepší právnický časopis v ČR. Každých čtrnáct dní recenzovaný časopis Právní rozhledy přináší odborné články a komentáře ke klíčovým právním tématům ze všech odvětví práva.

Ocenění každým rokem uděluje Společnost německých, českých, slovenských a rakouských právníků. Ocenění jsou pro náš tým výzvou pro naši další práci a samozřejmě odměnou za soustředěnou a poctivou práci.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?
Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?

Chystá se váš malý prvňáček poprvé do školy? Pak před vámi jako rodiči stojí důležitý úkol – pořídit mu vše potřebné od pastelek až po aktovku. Jaké školní...  celý článek

Startup Enehano slaví rok: Díky nim radí umělá inteligence i v ČR.
Startup Enehano slaví rok: Díky nim radí umělá inteligence i v ČR

Startup Enehano Solutions slaví první narozeniny. Za úvodních 12 měsíců stihl více než některé firmy za dlouhé roky. Firma získala ocenění IBM Partner roku...  celý článek

Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?
Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?

Již čtvrtým rokem proběhl mezinárodní letní dotazník Ferratum Barometer srovnávající výdajové návyky 16 zemí Evropy a Commonwealthu. Ten je pravidelně prováděn...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.