Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak se udržet po 125 let na předním místě na trhu?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost Emerson letos oslavuje 125. výročí od svého založení Johnem Wesleyem Emersonem v roce 1890 ve státě Missouri ve městě St. Luis. Od dob malé manufaktury na výrobu elektrických motorů se firma rozvinula v globální organizaci s 115 000 pracovníky a více než 150 výrobními závody po celém světě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Budova Emerson Climate Technologies s.r.o. v Mikulově | foto: Emerson Climate Technologies s.r.o.

Dnes v portfóliu výrobků a služeb Emersonu nalezneme nástroje a systémy pro kontrolu a optimalizaci výrobních procesů, zabezpečení funkční infrastruktury dat, řešení pro komfort domácností, chladící systémy pro průmyslové a komerční využití. 

Ve všech zmíněných oblastech patří Emerson ke špičkám na světovém trhu. Jak se daří firmě udržet si přední místo na trhu? Management společnosti je přesvědčen, že úspěch tkví v sofistikovaném řízení procesů a jejich neustálém zlepšování. 

Příkladem je vývojové centrum a výrobní závod Emerson Climate Technologies v Mikulově, který byl uveden do provozu v roce 2006. Zabývá se vývojem a výrobou polohermetických kompresorů a kondenzačních jednotek pro chlazení především v potravinářském průmyslu. Produkty mikulovského závodu jsou vyváženy do celého světa, což vyžaduje komplexní procesní řízení od vývoje produktu až po jeho distribuci.

Jak se udržet po 125 let na předním místě na trhu?

Kompresor Stream, Autor: Emerson Climate Technologies s.r.o.

Jedním ze zásadních přístupů, který umožňuje zvyšovat efektivitu procesů jsou nástroje štíhlé výroby, ke kterým patří především 5S, KAIZEN systém, kontrola plýtvání zdroji atd. Metoda 5S je rozšířena nejen ve výrobní části firmy ale ve všech odděleních a její dodržování je pravidelně auditováno. Do systému KAIZEN jsou zapojeni všichni zaměstnanci. Za dobu pěti letého fungování tohoto systému zaměstnanci přinesli přes 2500 úspěšně implementovaných návrhů zlepšení, které pomáhají zefektivnit procesy ve výrobě, vývoji i distribuci. Ve výrobních procesech je neustále sledováno 10 základních typů plýtvání, což slouží k vyšší kontrole práce se zdroji. Nástroje kořenové analýzy příčin jsou systematicky používány k předcházení potenciálních problémových situací.

Současným projektem v oblasti zlepšování procesů je metoda Training within Industry (TWI), která je zaváděna ve spolupráci s poradenskou společností DMC management consulting

Cílem projektu je zacílit pozornost operátorů na kvalitu prováděné práce a zamezit tak plýtvání v podobě zmetků, dále snížení doby zapracování zaměstnanců na jednotlivých pracovních pozicích a tím zvýšení flexibility pracovníků. Princip učení se prostřednictvím porozumnění své práci a jejím
důsledkům, na kterém je metoda TWI založena, umožňuje společnosti
neustále zvyšovat kvalitu výrobků a efektivitu procesů.

Všechny metody, nástroje a principy společnost zavádí za jediným účelem, kterým je spokojenost zákazníka, jak vyplývá z motta: Předem splněno.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Konsolidace půjček je u lidí stále vyhledávanější .
Konsolidace půjček je u lidí stále vyhledávanější

Platíte každý měsíc leasing na automobil, hypotéku, půjčku na rekonstrukci a další drobné úvěry? Přestáváte mít přehled o tom, kdy máte kterou půjčku zaplatit?...  celý článek

Lékárna.cz má nové logo: tradiční kříž doplňují srdce, pilulky a náplasti.
Lékárna.cz má nové logo: tradiční kříž doplňují srdce, pilulky a náplasti

Jednička mezi internetovými lékárnami spustila zbrusu nový web a představila i nové logo. Kříž, který je tradičním symbolem lékáren, v sobě ukrývá i další...  celý článek

Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?
Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?

Již čtvrtým rokem proběhl mezinárodní letní dotazník Ferratum Barometer srovnávající výdajové návyky 16 zemí Evropy a Commonwealthu. Ten je pravidelně prováděn...  celý článek

Byt 3kk 87 m2 se zahradou
Byt 3kk 87 m2 se zahradou

Liberec XV-Starý Harcov, Liberec(nečleněnéměsto), Jizerská
3 878 000 Kč

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.