Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jak na osobní rozvoj, vztahy a zdraví? Poradí Festival Evolution

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
O víkendu 18. až 20. března 2016 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám Festival Evolution! | foto: FELICIUS MEDIA s.r.o.

Pod hlavičkou Festivalu Evolution se zde sejde více než čtyři sta tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří představí své produkty a služby se zaměřením na Bio styl, Zdraví, Eco world, Alternativu a Osobní rozvoj.

3 dny nabité programem

V programu se představí přes 150 osobností, ze zahraničních jmenujme například Tima Wallace Murphyho, Brandon Bays nebo Svámího Gadžananda. Tim Wallace Muprhy nabídne nový pohled na křesťanství a na tajný spolek Rex Deus působící po staletí jako posvátná pokrevní linie. Brandon Bays je celosvětově uznávanou terapeutkou, lektorkou a autorkou knih, která se vyléčila z rakoviny bez léků a operace. Zkušený učitel jógy a mnich Svámí Gadžánand představí jógu z netradičního pohledu – jako techniku pro zvládání stresu.

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Pracujte na sobě!

O osobním rozvoji a našem skrytém potenciálu budou mluvit Jan Mühlfeit nebo David Kirš, další lektoři, koučové a odborníci představí různé metody, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se se zajímavými technikami, které v základu svého principu využívají pozitivní myšlení nebo techniky mapování těla. Nebudou chybět ukázky práce s tělem, vědomím, energiemi, frekvenčními úrovněmi nebo různé přístupy z oblasti psychologie.

Jak na osobní rozvoj, vztahy a zdraví? Poradí Festival Evolution

Co je skvělého na dnešní době prozradí Antonín Baudyš a s novou metodou rozvíjení vlastního osobního rozvoje vás seznámí Jakub Střítezský. Na festivalu nebude chybět povídání herečky Gabriely Filippi o její cestě duchovního hledání s ukázkami z Léčivého divadla se závěrečnou řízenou meditací, v poněkud netradiční roli se představí Jana Paulová, která bude mluvit o projektu na záchranu slepic. Známá astroložka Markéta Vostrá spojila své síly s malířkou Marií Brožovou a společně představí unikátní ilustrovanou učebnici astrologie.

V hlavní roli zdravý životní styl

Zdravé stravě se ve svých programech budou věnovat Pharm. Margit Slimáková, RNDr. Petr Fořt, MUDr. Tomáš Rychnovský, prof. Anna Strunecká a další. Své zastoupení zde budou také různé terapie a léčebné postupy, chybět nebudou energetická léčení nebo postupy vycházející z hlubinné psychologie. Na festivalu si budete moci vyzkoušet i nejrůznější terapie, dechové techniky a zdravotní cvičení. Ke zdravému životnímu stylu patří také pohyb, takže návštěvníci si bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti budou moci vyzkoušet indický tanec, dance coaching, skupinové bubnování nebo jógu či taiči.

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Má mě rád, nemá mě rád...

Asi všichni chceme fungující vztah plný lásky, porozumění a klidu. Všichni potřebujeme cítit, že nás někdo potřebuje a miluje. Jinak nám něco chybí. Ale co si s tím počít? V dnešní době řešíme otázky týkající vztahů asi všichni. Ať jste v situaci, kdy hledáte skutečný partnerský vztah, nedaří se vám najít toho pravého, nebo cítíte, že potřebujete v životě změnu, ale nevíte, kde začít. Nejlepší cestou ke kvalitnímu a smysluplnému vztahu je nalezení osobní rovnováhy a umění mít rád sám sebe.

V dnešní době existuje mnoho metod, jak na to, a s některými z nich se můžete na festivalu seznámit. Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Podíváme se na partnerství z hlediska astrologie, která nám prozradí, jak vztahy vznikají a budou se vyvíjet z pohledu horoskopů, a trochu překvapivě i z pohledu homeopatie. Speciálně pro ženy jsou určené přednášky, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost, ale nebudeme opomíjet ani muže. Podíváme se, jaké mají vize a co pro ně mohou znamenat, zamyslíme se, jak muž (ne)rodí, nebo jaké stravovací styly jsou pro ně vhodné.

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Tajemné jiné světy

Jak vypadal svět slovanských bohů, nebo staroegyptská mysteria nebo naši keltských i germánských předků? Mají nám co říct i dnes? To budou témata např. pro Miloše Matulu, Věru Várady nebo Zuzanu Řezáčovou Lukáškovou. Blízko k nim bude mít i spirituální psychologie nebo pohled na minulé životy. Do historie ne tak dávné se podíváme s Marií Holečkovou a Otomarem Dvořákem, kteří nás seznámí s léčivými a posvátnými místy jižních Čech a Pošumaví, Josef Dolejší, Jan Kroča a Marie Holečková se podívají na Tajemný život Jakuba Krčína. Historik Jan Kroča, terapeutka Hana Fedora Smejtková a stavební inženýrka Zdena Živa Matoušová Skálová se sejdou na společné besedě na téma Pražský zvěrokruh.

Máte parapsychologické schopnosti?

Během festivalu si v interaktivní poradně Paranormální výzvy můžete nezávazně vyzkoušet několik základních testů vašich schopností, jako například práci s virgulemi, schopnost přenosu myšlenek, hledání ukrytých předmětů nebo vidění bez očí. Třeba zde zjistíte, že jste to právě vy, kdo má potenciál posunout vědu zase o kus dál a ještě k tomu získat nedávno výrazně navýšenou finanční odměnu 3 333 333 Kč za důkaz paranormální schopnosti či jevu.

400 stánků s novinkami

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Na festivalu se sejdou čtyři stovky tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří na svých stáncích nabídnou nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky nebo praktické ekologické výrobky. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. Vystavovatelé pro letošek slibují nejen „žhavé“ novinky, ale také mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy.

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...
Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Osahat, vyzkoušet, přivonět si

Obě sekce, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat, nebo si přivonět. Vyzkoušíte si například různé terapeutické a léčebné postupy, které vám mohou pomoci od stresu, nemocí nebo smutku. Nenechte si ujít návod na jednoduché jógové postupy, které můžete praktikovat i v práci, hudební lázně, ve kterých se zbavíte stresu nebo třeba skupinové bubnování, díky kterému zjistíte, že se dokážete uvolnit i se zcela neznámými lidmi. Zjistěte, jak pracují koučové a lektoři osobního rozvoje.

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Festival Evolution (Bio styl, Eco World, Zdraví, Alternativa, Osobní rozvoj)

Termín: 18. – 20. 3. 2016

Místo: Výstaviště Praha Holešovice

Web: www.festivalevolution.cz

Festivalový program: www.program.festivalevolution.cz


Otevírací doba:

Pá 10.00 – 19.00

So 10.00 – 19.00

Ne 10.00 – 18.00


Vstupné:

jednodenní 200,-

třídenní 500,-

Autor:

Nejčtenější

Nový vůz bez starostí i úspor? S operativním leasingem ANO
Nový vůz bez starostí i úspor? S operativním leasingem ANO

Časy se mění a pohled Čechů na vozy také. Čím dál více z nás vnímá auto jako spotřební věc, kterou nepotřebujeme vlastnit. Mnohem důležitější je spolehlivost a...  celý článek

Průzkum Europ Assistance prozradil, kam se chystají Češi na dovolenou
Průzkum Europ Assistance prozradil, kam se chystají Češi na dovolenou

Plánujete letošní dovolenou, nebo už máte rekreaci domluvenou? Podle letního průzkumu společnosti Europ Assistance se 65 % Čechů chystá na dovolenou v...  celý článek

Život jak z Ladova obrázku. Pavel Šich si splnil sen.
Život jak z Ladova obrázku. Pavel Šich si splnil sen

Přišel z Prahy, neměl peníze a musel se ve všem spolehnout jen sám na sebe. Pavel Šich přesto vybudoval jeden z nejúspěšnějších statků ve středních Čechách....  celý článek

Zemana ve hře o prezidenta válcují záporné hlasy.
Zemana ve hře o prezidenta válcují záporné hlasy

Do občanské hry Prezident 21 se na internetu zapojilo už přes 150 000 lidí z celého Česka. Z celkem 543 navržených kandidátů vede stále Jiří Drahoš, následován...  celý článek

Antal Business Centre nové kancelářské prostory na Praze 4 – Pankrác
Antal Business Centre - nové kancelářské prostory na Praze 4, Pankrác

Pár kroků od budoucí stanice metra D – Olbrachtova vznikly nové administrativní prostory. Nabízeny jsou k prodeji i pronájmu, velikostně již od 105 m2, takže...  celý článek

Další z rubriky

Akné trápí i v dospělosti. Jak ji léčit?
Akné trápí i v dospělosti. Jak ji léčit?

Akné u dospívajících je odlišná od akné u dospělých. Pro dospívající je charakteristický výskyt akné v horních partiích obličeje, u dospělých v dolních a na...  celý článek

Nedaří se vám trefit sloupeček se 6 čísly? Tak vyzkoušejte jiné číselné loterie.
Nedaří se vám trefit sloupeček se šesti čísly? Zkuste jinou loterii

Statistiky říkají, že vyhrát jackpot v tradiční číselné loterii není snadné. Existují ale i jiné loterie, kde si šanci na výhru můžete snadno zvýšit.  celý článek

Zásilkový prodej má v Čechách tradici. První katalogový obchod slaví 50 let
Zásilkový prodej má tradici. První katalogový obchod slaví 50 let

Od zboží pro domácnost, přes dřevěné chaty, hudební nástroje až po nedostatkové zboží, kterým byla socialistická „céčka“, se zásilkový prodej vyvíjí...  celý článek

Další nabídka

arome.cz

Podle čeho vybírat produkty pro stárnoucí pleť? Nenechte se lapit mýty!
Podle čeho vybírat produkty pro stárnoucí pleť? Nenechte se lapit mýty!

Z různých magazínů, online blogů či videí na YouTube se na nás hrne spousta tvrzení o kosmetických produktech. Naneštěstí je mnoho z nich dosti neodborných. Jak... celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.