Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Investiční konference E&S Investments: Býci se dali opět do pohybu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ve Vídni se na začátku dubna tohoto roku opět konala evropská investiční konference pořádaná společností E&S Investments, na které se sešli zástupci špičkových investičních domů z celého světa.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Investiční konference E&S Investments: Býci se dali opět do pohybu | foto: E&S Investments

Investiční konference se nesla v duchu růstových možností na akciových trzích rozvíjejících se zemí. Ty se stávají důležitým tématem nejen na vyspělých trzích západní Evropy. Díky společnostem jako je E&S Investments se tento typ investic dostává i do regionu střední a východní Evropy. Zástupci společností BNP Paribas, Amundi, Schroders a dalších představovali před bezmála 3.000 účastníky konference aktuální trendy investičních fondů ze zemí Latinské Ameriky, Asie nebo Afriky.

Zodpovědné investování jako jedno z hlavních témat investiční konference

Rozvíjející se trhy představují pro každého investora zajímavou příležitost. Žije v nich 86 % světové populace. Jejich rychle rostoucí střední vrstva doslova prahne po moderních vymoženostech západní civilizace a je ochotna za ně utrácet nemalé částky. Na druhé straně stojí ovšem například měnové riziko či závislost exportu těchto zemí na cenách nerostných surovin, jakožto jednoho z jejich hlavních exportních artiklů.

Proto bylo jedním z témat celé investiční konference i zodpovědné investování. Každá prezentace zdůrazňovala volatilitu trhů a nutnost dlouhodobých horizontů investic, které při dodržení těchto pravidel investorům mohou přinášet opravdu zajímavé zisky. 

Mag. Markus Sevcik (Vice President J.P. Morgan Asset Management) během své...

Mag. Markus Sevcik (Vice President J.P. Morgan Asset Management) během své přednášky na téma rozvíjející se trhy. Zdroj: E&S

Striktní vyhýbání se riziku z dlouhodobého hlediska nikam nevede

Zcela jistě to není jednoduché investování. Proto je nutné svěřit se do rukou profesionálů. Důvod, proč se zabývat rozvíjejícími se trhy, ve své podstatě vystihl ředitel BNP Paribas Investment Partners Bozidar Kristic. "Pro investora představuje největší riziko strategie, v jejímž rámci se snaží vyhýbat riziku. Tak tomu bylo i v roce 2013. I když byla investice do akcií i dluhopisů relativně nejistá, byla očekávaná ziskovost vysoká. To vše díky nízkým úrokům a inflaci, která je navíc prakticky vynulovala. Pokud se budete i v následujících letech vyhýbat rizikům, tak zisku rozhodně nedosáhnete.“

Neznamená to, že by nyní každý investor měl bezmyšlenkovitě nakupovat investiční fondy například ze subsaharské Afriky. Pro tento typ investic musíte mít vhodného partnera, který se na daném trhu orientuje. E&S Investments reaguje na rostoucí poptávku investorů po takovéto formě investic. Fondy fondů EVOLUTION Value Funds nabízí investorům snadné investování do fondů rozvíjejících se trhů. V portfoliu naleznete investiční fondy od nejrenomovanějších investičních domů. Významná jména zainvestovaných fondů a zkušenosti E&S vám mohou být spolehlivým vodítkem při výběru vhodné investice. 

Kdo je E&S Investments

Skupina E&S je jedním z předních investičních poradců v Rakousku, České republice, na Slovensku a v Polsku založená v roce 1985. V regionu centrální a východní Evropy má přes 70 poboček. Portfolio produktů zahrnuje produkty od investic do věcných hodnot pro budování majetku pro každého až po inteligentní koncepty financování.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Praktický pohled na automatizaci procesů.
Praktický pohled na automatizaci procesů

V oblasti řízení je procesní pohled na organizaci, její aktivity a její okolí beze sporu velmi praktický. Umožňuje chápat souvislosti, oddělit důležité od...  celý článek

TATRA představila limitovanou edici vozů TATRA PHOENIX Euro 6 PRÄSIDENT....
TATRA představila limitovanou edici vozů TATRA PHOENIX Euro6 PRÄSIDENT

Rok 2017 je pro společnost TATRA TRUCKS výjimečný. Připomíná si 120 let od výroby prvního automobilu se spalovacím motorem v Kopřivnici.   celý článek

Konsolidace půjček je u lidí stále vyhledávanější .
Konsolidace půjček je u lidí stále vyhledávanější

Platíte každý měsíc leasing na automobil, hypotéku, půjčku na rekonstrukci a další drobné úvěry? Přestáváte mít přehled o tom, kdy máte kterou půjčku zaplatit?...  celý článek

Bulgur s petrželkou a citronem
Bulgur s petrželkou a citronem

Lehké jídlo pro celou rodinu.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.