Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hubněte s domácími vibromasážními stroji. Jsou třikrát účinnější

Hubněte s domácími vibromasážními stroji.

28 2013
Vánoční cukroví a lenošení se na postavách mnohých z nás podepsalo. Odhodlání s přebytečnými kily zatočit s novým rokem většinou nechybí, a přestože do plavek je ještě času dost, neotálejme a začněme.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zvlášť když si můžeme postavu formovat v klidu a pohodlí domova. Stačí si pořídit ten správný domácí vibromasážní přístroj a pustit se do toho.

Proč právě vibromasážní přístroj inSPORTline?

Protože je až třikrát účinnější než ostatní fitness stroje. Již před 50 lety se profesor W. Bierman z tehdejší NDR zabýval vlivem vibrací na lidské tělo a objevil "Advanced Vibration Technology". Na základě této technologie fungují vibrační posilovací stroje VibroGym a jsou konstruovány tak, aby maximálně přenášely vibrace do svalů, což je nutí reflexivně se stahovat.

Proč utrácet peníze za návštěvy fitness center, když si můžete postavu formovat každý den doma? Stačí si pořídit některý z vibromasážních strojů VibroGym inSPORTline pro domácí použití.

Hubněte s domácími vibromasážními stroji.

Kombinace unikátní vibrační funkce, která znásobuje účinnost každého cvičení a rozumná cena dělá z domácích vibračních posilovacích strojů VibroGym jedinečný stroj.

Změny k lepšímu na své postavě poznáte, i když cvičíte třeba jen třikrát týdně v krátkých intervalech.

Vibrační posilovací stroj VibroGym pomáhá při redukci váhy každému

Pravidelné cvičení posiluje svaly a zvyšuje celkovou pružnost a tělesnou hybnost, zlepšuje krevní oběh a umožňuje posílit a zlepšit metabolismus i lymfatický systém, což napomáhá při redukci váhy.

Cvičení na vibračních posilovacích strojích je nenáročné, umožňuje komukoliv bez ohledu na věk či kondici rychle a efektivně trénovat a to bez škodlivé námahy kloubů. Při cvičení na vibračních posilovacích strojích jsou minimálně namáhány šlachy a klouby.

Cvičení na nich slouží i jako prevence osteoporózy. Změnou cvičební polohy lze v jeden okamžik aktivovat různé skupiny svalů do protahovacího nebo posilovacího stavu a zaměřit se tak na konkrétní tělesné partie.

Jak vybrat ten správný vibromasážní přístroj pro vás?

Pro domácí použití postačí jednomotorová vibromasážní plošina s výkonem motoru od 200 do 350 W a zatížením do 120 kg. Pomocí vibračních vahadel vytváří horizontální vibrace (pohyb vibrační desky do stran nebo s náznakem krutu) nebo vertikální vibrace (pohyb vibrační desky nahoru a dolu obvykle jako houpačka přes příčnou osu).

Přístroje mají různou frekvenci vibrací (počet kmitů za vteřinu) a amplitudu (míra vychýlení plošiny při vibraci). Běžný rozsah hodnot vibrací je 1 - 40 Hz a amplituda 1 - 5 mm.

Na e-shopu společnosti SEVEN SPORT, která je významným českým výrobcem a dovozcem fitness a sportovního zboží a největším prodejcem fitness v ČR, najdete celý sortiment vibračních posilovacích přístrojů VibroGym s detailním popisem a doporučeními. Stačí si na svém počítači zadat internetovou adresu: www.insportline.cz.

Vibromasážní stroje jsou nenáročné na provoz, obsluhu i údržbu

Další výhodou vibračních strojů je fakt, že ovládání a údržba vibračních strojů jsou nenáročné a jejich provoz není nijak nákladný. Energetická náročnost je obdobná jako například u televize a náročnost obsluhy je srovnatelná s obsluhou automatické pračky.

Potěší i prodloužená pětiletá záruka. Společnost SEVEN SPORT ví své - na VibroGym vlastní ochrannou známku.

Eliptické trenažery a další fitness stroje

Jste přece jenom na klasiku? I potom jste na správné adrese u inSPORTline. Jejich sortiment zahrnuje vše pro sport, fitness a volný čas: rotopedy, posilovací stroje, běžecké pásy, jízdní kola, kolečkové brusle a zimní brusle, přilby, chrániče, skateboardy, skládací koloběžky, potřeby pro kulečník, stolní tenis, squash, fotbal, basketbal, volejbal, moto doplňky, sportovní výživu a mnoho dalšího.

Hubněte s domácími vibromasážními stroji.

Proč si tedy nepořídit eliptický trenažer přímo od největšího českého výrobce eliptických trenažerů - inSPORTline. Nízká cena a ověřená kvalita dělá z domácích eliptikalů inSPORTline ideální přístroj na udržování kondice v klidu a pohodlí domova. Boduje i skutečnost, že eliptické trenažery mají záruku až 5 let a inSPORTline vám jej zdarma doveze až domů, smontuje a seřídí. Samozřejmostí je i servis u Vás doma.

Podrobné informace o společnosti SEVEN SPORT a nabídce fitness strojů a potřeb pro sport přehledně rozdělené do jednotlivých kategorií najdete na adrese: www.insportline.cz.

Součástí stránek je i e-shop, kde si můžete vybrané zboží prohlédnout, přečíst si podrobný popis a jednoduše objednat.

Autor:

Nejčtenější

Slovníček pojmů pro financování vozu. Vyznáte se?
Slovníček pojmů pro financování vozu. Vyznáte se?

Zaslechli jste někdy pojem, zkratku nebo cizí slovní spojení, když jste si pořizovali vůz, a blesklo vám hlavou „to znám“? Při snaze vzpomenout si jste však...  celý článek

Nejlepší vědecký projekt mladých: Průvodce světem nanočástic
Nejlepší vědecký projekt mladých: Průvodce světem nanočástic

Žáci základních a středních škol si vyzkoušeli vědu v praxi. Své práce prezentovala na závěrečné konferenci programu Věda má budoucnost. Nejlepším projektem je...  celý článek

Nový systém Českých cechovních norem: Rozhoduje kvalita a původ
Nový systém Českých cechovních norem: Rozhoduje kvalita a původ

Koncem roku 2015 spustila Potravinářská komora České republiky a Česká technologická platforma pro potraviny po více než roce přípravných prací zcela nový...  celý článek

O luxusní nové byty je stále velký zájem
O luxusní nové byty je stále velký zájem

Prémiové rezidenční projekty jsou na pražském realitním trhu velmi horkým zbožím. Zájem o luxusní nové byty v Praze je v dnešní době veliký. Je to logické.   celý článek

Pro tenisové kurty je ideální volbou umělý sportovní povrch Bergo
Pro tenisové kurty je ideální volbou umělý sportovní povrch Bergo

Potřebujete hřiště s antukou využívat i pro jiné sporty? Pak je právě pro vás vhodný unikátní celosezónní umělý sportovní povrch Bergo. Použít jej můžete pro...  celý článek

Další z rubriky

Sledujte French Open na TV Tipsport živě a vsaďte si.
Sledujte French Open na TV Tipsport živě a vsaďte si

Je tady druhý tenisový vrchol roku! V Paříži probíhá 116. ročník French Open, který od začátku až po finále můžete sledovat živě na TV Tipsport!   celý článek

Přesný cash out! Tipér honzek86 zachránil famózní výhru 556 070 Kč.
Přesný cash out! Tipér honzek86 zachránil famózní výhru 556 070 Kč

Dvacet pět zápasů, jedna chyba, a přesto půl milionu v kapse. Tak se dá stručně popsat životní tiket, který minulou neděli skvěle poskládal a ještě lépe...  celý článek

Česká jízda přejede Norsko! Sázkaři věří Jarolímově družině.
Česká jízda přejede Norsko! Sázkaři věří Jarolímově družině

Zvládnou Češi klíčovou kvalifikační bitvu? Vzepřou se kurzovým předpokladům a porazí domácí Norsko? Největší komunita sázkařů český tým favorizuje a tipér...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze