Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hubněte s domácími vibromasážními stroji. Jsou třikrát účinnější

Hubněte s domácími vibromasážními stroji.

28 2013
Vánoční cukroví a lenošení se na postavách mnohých z nás podepsalo. Odhodlání s přebytečnými kily zatočit s novým rokem většinou nechybí, a přestože do plavek je ještě času dost, neotálejme a začněme.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zvlášť když si můžeme postavu formovat v klidu a pohodlí domova. Stačí si pořídit ten správný domácí vibromasážní přístroj a pustit se do toho.

Proč právě vibromasážní přístroj inSPORTline?

Protože je až třikrát účinnější než ostatní fitness stroje. Již před 50 lety se profesor W. Bierman z tehdejší NDR zabýval vlivem vibrací na lidské tělo a objevil "Advanced Vibration Technology". Na základě této technologie fungují vibrační posilovací stroje VibroGym a jsou konstruovány tak, aby maximálně přenášely vibrace do svalů, což je nutí reflexivně se stahovat.

Proč utrácet peníze za návštěvy fitness center, když si můžete postavu formovat každý den doma? Stačí si pořídit některý z vibromasážních strojů VibroGym inSPORTline pro domácí použití.

Hubněte s domácími vibromasážními stroji.

Kombinace unikátní vibrační funkce, která znásobuje účinnost každého cvičení a rozumná cena dělá z domácích vibračních posilovacích strojů VibroGym jedinečný stroj.

Změny k lepšímu na své postavě poznáte, i když cvičíte třeba jen třikrát týdně v krátkých intervalech.

Vibrační posilovací stroj VibroGym pomáhá při redukci váhy každému

Pravidelné cvičení posiluje svaly a zvyšuje celkovou pružnost a tělesnou hybnost, zlepšuje krevní oběh a umožňuje posílit a zlepšit metabolismus i lymfatický systém, což napomáhá při redukci váhy.

Cvičení na vibračních posilovacích strojích je nenáročné, umožňuje komukoliv bez ohledu na věk či kondici rychle a efektivně trénovat a to bez škodlivé námahy kloubů. Při cvičení na vibračních posilovacích strojích jsou minimálně namáhány šlachy a klouby.

Cvičení na nich slouží i jako prevence osteoporózy. Změnou cvičební polohy lze v jeden okamžik aktivovat různé skupiny svalů do protahovacího nebo posilovacího stavu a zaměřit se tak na konkrétní tělesné partie.

Jak vybrat ten správný vibromasážní přístroj pro vás?

Pro domácí použití postačí jednomotorová vibromasážní plošina s výkonem motoru od 200 do 350 W a zatížením do 120 kg. Pomocí vibračních vahadel vytváří horizontální vibrace (pohyb vibrační desky do stran nebo s náznakem krutu) nebo vertikální vibrace (pohyb vibrační desky nahoru a dolu obvykle jako houpačka přes příčnou osu).

Přístroje mají různou frekvenci vibrací (počet kmitů za vteřinu) a amplitudu (míra vychýlení plošiny při vibraci). Běžný rozsah hodnot vibrací je 1 - 40 Hz a amplituda 1 - 5 mm.

Na e-shopu společnosti SEVEN SPORT, která je významným českým výrobcem a dovozcem fitness a sportovního zboží a největším prodejcem fitness v ČR, najdete celý sortiment vibračních posilovacích přístrojů VibroGym s detailním popisem a doporučeními. Stačí si na svém počítači zadat internetovou adresu: www.insportline.cz.

Vibromasážní stroje jsou nenáročné na provoz, obsluhu i údržbu

Další výhodou vibračních strojů je fakt, že ovládání a údržba vibračních strojů jsou nenáročné a jejich provoz není nijak nákladný. Energetická náročnost je obdobná jako například u televize a náročnost obsluhy je srovnatelná s obsluhou automatické pračky.

Potěší i prodloužená pětiletá záruka. Společnost SEVEN SPORT ví své - na VibroGym vlastní ochrannou známku.

Eliptické trenažery a další fitness stroje

Jste přece jenom na klasiku? I potom jste na správné adrese u inSPORTline. Jejich sortiment zahrnuje vše pro sport, fitness a volný čas: rotopedy, posilovací stroje, běžecké pásy, jízdní kola, kolečkové brusle a zimní brusle, přilby, chrániče, skateboardy, skládací koloběžky, potřeby pro kulečník, stolní tenis, squash, fotbal, basketbal, volejbal, moto doplňky, sportovní výživu a mnoho dalšího.

Hubněte s domácími vibromasážními stroji.

Proč si tedy nepořídit eliptický trenažer přímo od největšího českého výrobce eliptických trenažerů - inSPORTline. Nízká cena a ověřená kvalita dělá z domácích eliptikalů inSPORTline ideální přístroj na udržování kondice v klidu a pohodlí domova. Boduje i skutečnost, že eliptické trenažery mají záruku až 5 let a inSPORTline vám jej zdarma doveze až domů, smontuje a seřídí. Samozřejmostí je i servis u Vás doma.

Podrobné informace o společnosti SEVEN SPORT a nabídce fitness strojů a potřeb pro sport přehledně rozdělené do jednotlivých kategorií najdete na adrese: www.insportline.cz.

Součástí stránek je i e-shop, kde si můžete vybrané zboží prohlédnout, přečíst si podrobný popis a jednoduše objednat.

Autor:

Nejčtenější

Plynaři pomohou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů.
Plynaři pomohou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů

Právě končící zima důkladně prověřila aktuální stav plynových spotřebičů, které se starají o vytápění našich domů nebo bytů. Pro ty, kteří již tuší, že stav...  celý článek

Bizerba na Interpack 2017 představí chytré řešení
Bizerba na Interpack 2017 představí chytré řešení

Řešení digitální transformace, bezpečnosti potravin, plnících systémů, ale i produkty z oblasti logistiky a etiketování a další svá moderní řešení představí...  celý článek

Číselnou loterii můžete sázet z pohodlí domova, navíc s bonusem 300 Kč
Číselnou loterii můžete sázet z pohodlí domova, navíc s bonusem 300 Kč

Pro všechny, kdo rádi zkouší štěstí v číselné loterii a každý týden pravidelně vyplňují sloupeček se šesti čísly, je tu dobrá zpráva. Číselnou loterii si...  celý článek

AVS přístroj, zvaný psychowalkman, řeší potíže tří miliónů Čechů.
AVS přístroj, zvaný psychowalkman, řeší potíže tří miliónů Čechů

AVS přístroj - nová technologie se stává nejúčinnějším způsobem pro zlepšení psychické kondice, pro rychlé řešení stresu, únavy, depresí a nespavosti....  celý článek

Pořiďte si pro svou profesionální kuchyň kvalitní gastrozařízení
Pořiďte si pro svou profesionální kuchyň kvalitní gastrozařízení

Každá profesionální kuchyň musí být maximálně funkční, aby se zde kuchaři dobře pracovalo a mohl tak odvádět dobrý výkon. Jaké gastrozařízení zvolit a jak...  celý článek

Další z rubriky

Sledujte šlágr Slavia – Plzeň zdarma a bez zpoždění na TV Tipsport
Sledujte šlágr Slavia – Plzeň zdarma a bez zpoždění na TV Tipsport

Nejvyhecovanější zápas jara je tady. Souboj dvou hlavních adeptů na titul se odehraje v neděli od 16:00 v pražském Edenu a vy můžete přímý přenos sledovat...  celý článek

Sledujte přímé přenosy všech zápasů předkola play off na TV Tipsport!
Sledujte přímé přenosy všech zápasů předkola play off na TV Tipsport

Konečně! Tipsport extraliga otevírá brány play off. Čeká nás předkolo play off o poslední dvě vstupenky do čtvrtfinále. Sledujte kompletní program předkola v...  celý článek

Čtvrtfinále Tipsport extraligy je tady! Sledujte živě jen na TV Tipsport
Čtvrtfinále Tipsport extraligy je tady! Sledujte živě jen na TV Tipsport

Předkolo je za námi a čtvrtfinále odstartují bitvy Sparty s Kometou a Hradce s Litvínovem. Sledujte kompletní program play off v přímých přenosech na TV...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze