Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

GERLACH nabízí prvotřídní služby a řešení pro veškeré celní záležitosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost GERLACH působí na českém trhu již více než 20 let a je dlouhodobě nejvýznamnějším poskytovatelem celních služeb v ČR. Široká evropská síť s více než 69 pobočkami a 450 celními experty vám nabízí odbornou podporu pro veškeré celní služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

GERLACH: Prvotřídní služby a řešení pro vaše veškeré celní záležitosti | foto: Gerlach, s.r.o.

Stěžejním oborem společnosti GERLACH jsou celní služby, zpracování intrastatu a široká nabídka doplňkových služeb včetně celního poradenství pro dovozce, vývozce, dopravce i přepravce zboží.

GERLACH: Prvotřídní služby a řešení pro vaše veškeré celní záležitosti

Síť poboček pro vaše celní záležitosti v 11 evropských zemích

V rámci České republiky měsíčně zpracovává na 100 specialistů 40 tisíc dokladů pro více než 3 000 smluvních zákazníků, kterým je v případě potřeby zajištěno také celní odbavení prostřednictvím partnerských organizací GERLACH v dalších 10 evropských zemích, a to ve Švýcarsku, Německu, Polsku, Nizozemsku, Belgii, Velké Británii, na Slovensku, v Bulharsku, Rumunsku a na Ukrajině.

GERLACH svou evropskou síť poboček neustále rozšiřuje a investuje do odborného vzdělávání svých zaměstnanců, aby vám mohl i nadále nabízet vysokou kvalitu služeb, kterou od spolehlivého celního partnera očekáváte.

Společnost klade velký důraz na maximální využití moderních informačních technologií a na elektronizaci celního řízení. Jejím heslem je inovativní přístup, investice do vývoje, plná centralizace a elektronizace, zájem o potřeby zákazníků a především snaha nabídnout vždy něco navíc. Neustále také sleduje změny legislativy a pečlivě se připravuje na nadcházející příchod celního kodexu Unie.

GERLACH: Prvotřídní služby a řešení pro vaše veškeré celní záležitosti

Získaná osvědčení s benefity pro zákazníky

Společnost GERLACH je od roku 2008 držitelem osvědčení Oprávněný hospodářský subjekt (AEO) a v letošním roce úspěšně obhájila nejvyšší možný typ osvědčení, které může být uděleno Celní správou, AEOF, tedy zjednodušené postupy, bezpečnost a zabezpečení. Může tak i nadále čerpat související výhody, jako je například snadnější přístup k novým povolením zjednodušených postupů nebo menší množství fyzických i dokumentačních kontrol. Společnost GERLACH díky tomu může svým zákazníkům nabídnout benefit v podobě rychlého a flexibilního celního odbavení.

Všem svým zákazníkům, malým i velkým, nabízí společnost GERLACH rychlé a spolehlivé služby své celoevropské sítě vysoce kvalifikovaných celních odborníků a řešení šitá na míru tak, aby se co nejvíce blížila jejich profilu a potřebám. Zkušenosti a neustále aktualizované znalosti společnosti GERLACH vám zajistí maximální úroveň zabezpečení a vy se tak můžete plně soustředit na svůj vlastní byznys.

Více informací o společnosti GERLACH najdete na www.gerlachcs.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?
Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?

Chystá se váš malý prvňáček poprvé do školy? Pak před vámi jako rodiči stojí důležitý úkol – pořídit mu vše potřebné od pastelek až po aktovku. Jaké školní...  celý článek

UNYP poskytuje svým studentům nejlepší kariérní příležitosti.
UNYP poskytuje svým studentům nejlepší kariérní příležitosti

Na Univerzity of New York in Prague (UNYP) se uskutečnil zatím nejúspěšnější kariérový týden. Týden kariéry - UNYP Career Week -zahrnoval řadu akcí, které...  celý článek

Asistenční služby jsou nezbytností. Hlavní roli hraje jejich kvalita.
Asistenční služby jsou nezbytností. Hlavní roli hraje jejich kvalita

Cestování Čechů se v posledních letech mění. Požadavek na bezpečnost v zahraničí vyvíjí tlak na cestovní kanceláře i pojišťovny. Cestovní pojištění napříč...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.