Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Gebrüder Weiss: logistický partner pro vaše podnikání

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Společnost Gebrüder Weiss otevřela nový terminál v Syrovicích na Brněnsku. Součástí terminálu jsou moderní skladové prostory připravené na poskytování jednotlivých logistických služeb nebo komplexních logistických řešení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gebrüder Weiss | foto: Gebrüder Weiss

Skladování, přeprava, distribuce a tok informací. Pouze tehdy, panuje-li ve všech oblastech stoprocentní přesnost a spolehlivost, bude logistika tím, čím má být: plynule fungující sítí.

Distribuční logistikou zajišťujeme dodání správného zboží v požadované kvalitě a kvantitě, ve správném okamžiku na správné místo. Vaše individuální požadavky na distribuci zboží a naše nároky na efektivitu určují jak volbu dopravního prostředku, tak i rychlost distribuce. Díky sledování zásilek a moderním IT nástrojům si samozřejmě vždy udržíte přehled, kde se vaše zboží právě nachází.

Jsme odborníky ve skladové logistice. Disponujeme vlastními sklady vybavenými nejmodernější skladovou technikou splňující nejpřísnější kritéria skladového hospodářství a vlastním informačním systémem WMS. Staráme se o skladování, včetně správy šarží, sériových čísel a doby minimální trvanlivosti, přípravu zboží k odběru, balení (pick & pack), distribuci, reverzní logistiku a služeb na míru.

Gebrüder Weiss

Balení, etiketování, sdružování, přebalování, vytváření promobalení, vkládání návodů, testování a kontrolu kvality nebo čipování zboží (RFID) – to vše a další jiné jsou služby přidané hodnoty.

Reverzní logistika zahrnuje sběr, třídění a zpracování použitých a neprodaných výrobků. Zajistíme také překládku zboží s minimální manipulací a skladováním pomocí služby cross-dock. V rámci řízení toku vratných obalů evidujeme vratné obaly a provádíme jejich navrácení.

Gebrüder Weiss

V oblasti toku informací poskytujeme on-line sledování skladových zásob iWIS, Optický archiv pro on-line archivaci a vyhledávání dokumentů - přístupné 24/7 a EDI (elektronickou výměnu dat). Díky naší integrační platformě je možné Vaše datové toky optimálně propojit s našimi systémy. Ať se jedná o běžné standardy či individuální rozhraní používané v datové výměně.

Také v oblasti eFulfillmentu je Gebrüder Weiss vaším silným partnerem. Od prvopočátečních konzultací nad vstupními informacemi a daty, přes výrobu webových stránek pro e-shop, řešení platebních možností, obstarání zboží od dodavatelů, skladování, distribuci, řešení vrácených zásilek až po výstupní analýzy a reporty a podporu Single Point of Contact (SPOC)..

Díky outsourcingu vaší skladové logistiky dosáhnete nových standardů ve flexibilitě a efektivitě a můžete se plně soustředit na Váš hlavní obor činnosti.

Zeptejte se u nás www.gw-world.cz.

Gebrüder Weiss


Hlavní zprávy

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2016 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.