Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Flamy Pardubice: kvalita Canon bez kompromisů

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
Společnost Flamy Pardubice se od svého vzniku úzce specializuje na značku Canon. Tuto orientaci vysvětluje předseda představenstva Ing. Pavel Vanýsek jednoduše: "Již na začátku jsme si řekli jasně: zákazníkovi budeme poskytovat to nejlepší a nejkvalitnější, co v daném oboru existuje."

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prodejna Flamy Pardubice a.s. | foto: aje

Společnost Flamy Pardubice se etablovala na trhu především v oboru kancelářské techniky se specializací na periferie počítačových sítí a kopírovací systémy.

Předmětem jejího zájmu jsou především dodávky a servis multifunkčních kopírovacích strojů, tiskáren, skenerů, faxů, plotrů a celkových řešení kancelářského tisku tak, aby zákazník kopíroval a tiskl efektivně a přitom kvalitně.

Během působení na trhu od roku 1993 se k prodeji postupně přidal sortiment foto-video a skartovací stroje.

V současné době je společnost Flamy Pardubice a.s. jednou ze tří společností v naší republice, které se mohou pochlubit certifikátem
Zlatý Canon Partner.

Pro získání tohoto certifikátu je třeba splnit mnoho podmínek týkajících se nejenom kvality prodávaných služeb, ale i kvantity prodávaných zařízení. Firma musí projít i finančním auditem, takže tento certifikát charakterizuje opravdu silného a schopného partnera.

Prodejna II Flamy Pardubice a.s.

Svoje aktivity dnes firma Flamy Pardubice a.s. provozuje ve třech městech České republiky - centrálu má v Pardubicích a pobočky v Praze a Ostravě. V Pardubicích je pro potřeby zákazníků provozována i specializovaná prodejna výhradně se sortimentem Canon, což je v rámci ČR unikát.

V prodejních prostorách je vystaven téměř ucelený sortiment značky Canon. Na všech těchto místech jsou zaměstnanci firmy schopni poskytnout zákazníkovi kvalifikované rady a doporučit mu originální řešení Canon. Je nabízen i outsourcing, který tak řeší i finanční stránku obchodu.

Výrobky i služby jsou na nejvyšší možné úrovni

Zaměstnanci společnosti Flamy Pardubice a.s. absolvují pravidelná školení tak, aby ve svém oboru představovali opravdu špičku. Bezesporu lze konstatovat, že nejenom dodávané výrobky, ale i služby zaměstnanců jsou na nejvyšší možné úrovni. Je samozřejmé, že dosažení této kvality stojí mnoho úsilí.

"Pravdou je, že společnosti pomohl školící projekt, vybraný a podpořený Evropským Sociálním Fondem, bez jehož podpory bychom rozhodně nebyli na takové úrovni jako jsme dnes," říká obchodní ředitel firmy Ing. Jan Horák.

V dnešní době firma profesionálně navrhuje zákazníkům celá řešení tiskových výstupů doporučená na základě tiskových auditů a zpracovaných analýz oběhu dokumentů přímo u klienta. Je prováděna implementace optimalizačního programu uniFLOW tak, aby vyhověl náročným požadavkům zákazníků.

Tento jedinečný program vyvinul Canon ve spolupráci s dceřinou společností NT WARE. Jeho implementace je možná u 99% zákazníků, kdy podle aplikovaných modulů program plní prakticky veškeré činnosti, které jsou po něm zákazníkem požadovány. Doba, kdy se prodávaly kopírovací stroje samostatně je v nenávratnu. Dnešní doba stižená hospodářskou krizí si vyžaduje nejenom "tisknout" ale tisknout především lacině, kvalitně a rychle - zkrátka efektivně a to program uniFlow garantuje.

Pomocí tohoto optimalizačního programu mohou společnosti ušetřit
až 30 % nákladů vynakládaných na tisk a kopírování. Vezmeme-li v úvahu, že náklady společností spojené s tiskem dokumentů se podle typu společností pohybují okolo 1 až 3 % obratu, tak tuto úsporu můžeme považovat za významnou.

Centrála Flamy Pardubice a.s.


Flamy Pardubice a.s. neznamená dnes jenom dobré poradenství a obchod s produkty společnosti Canon. Na dobrém jménu značky FLAMY se významnou měrou podílí také nabízené a hojně využívané služby v oblasti servisu kopírovacích strojů, tiskáren, faxů a multifunkcí. Servis byl budován od začátku společnosti a vždy byl na jeho kvalitu a rychlost kladen velký důraz.

"Je to především proto, že nám jde o celkovou spokojenost zákazníka," říká jeden ze společníků Ing. Miroslav Mareš.

Dobrý, kvalifikovaný značkový servis potřebuje podporu značky, dobré zázemí, servisní techniky, kteří nejsou ke své práci lhostejní a v neposlední řadě personální stabilitu.

Servisní oddělení vybudované ve společnosti Flamy Pardubice a.s. všechny tyto atributy má a významně se tak může podílet na dobrém jménu firmy, která se stará o výrobky firmy Canon v celém východočeském regionu, částečně také v Ostravě a Praze.

Více informací najdete na www.flamy.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Konsolidace půjček je u lidí stále vyhledávanější .
Konsolidace půjček je u lidí stále vyhledávanější

Platíte každý měsíc leasing na automobil, hypotéku, půjčku na rekonstrukci a další drobné úvěry? Přestáváte mít přehled o tom, kdy máte kterou půjčku zaplatit?...  celý článek

Jedinečný gastronomický zážitek vám nabídne TOP HOTEL Praha.
Jedinečný gastronomický zážitek vám nabídne TOP HOTEL Praha

TOP HOTEL Praha vás okouzlí svými pěti restauracemi, kde můžete ochutnat českou, mezinárodní i indickou kuchyni. Restaurace jsou otevřené pro hotelové hosty i...  celý článek

Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři.
Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři

Co se bude nosit příští jaro a léto? Odpověď najdete na veletrzích STYL a KABO, které se v Brně konají dvakrát do roka už 25 let. Na jubilejní 50. ročník se...  celý článek

Soutěž: Vyhrajte zásobu dobrot pro nejmenší
Soutěž: Vyhrajte zásobu dobrot pro nejmenší

Chcete svému drobečkovi zpestřit jídelníček? Soutěžte o balíček plný dobrot.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.