Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Firma BRITEX-CZ otevřela nové moderní školicí středisko

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost BRITEX-CZ, s.r.o. je významným autorizovaným servisem v oblasti mobilních telefonů, noteboků, netbooků a modemů. Ve středu 30. října 2013 slavnostně otevřela nově vybudované školicí středisko spolufinancované z prostředků Evropské unie - Operačního programu Podnikání a inovace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firma BRITEX-CZ otevřela nové moderní školicí středisko

Slavnostního otevření se kromě zaměstnanců společnosti BRITEX-CZ, s.r.o. zúčastnili pozvaní hosté z řad zákazníků, představitelů města, kladenského Úřadu práce a dalších institucí. 

Firma BRITEX-CZ otevřela nové moderní školicí středisko

Firma BRITEX-CZ otevřela nové moderní školicí středisko

Poté, co majitelka firmy Olga Bunce přestřihla pásku na vstupních dveřích, měli všichni návštěvníci možnost prohlédnout si všech pět učeben a zázemí moderně vybudovaného střediska.  Při této příležitosti jsme položili několik otázek majitelce firmy.

Proč jste se rozhodli pro vybudování školicího střediska?

V oboru našeho podnikání je třeba neustále držet krok s dobou a to znamená se neustále vzdělávat a školit. Technická znalost a orientace v nových trendech mobilní komunikace vyžaduje potřebu získávání technických informací a zároveň seznámení se s nejnovějšími zařízeními. Doposud jsme vždy museli operativně vyřešit, kde školit, hledali jsme kompromis mezi potřebami provozu a školení. 

Znamená to tedy, že školicí středisko jste vybudovali pouze pro školení Vašich zaměstnanců?

Kdepak. Již od začátku jsme měli v úmyslu připravit prostory nejen pro naše interní školení, ale i pro semináře, které pořádáme pro naše zákazníky (jako jsou výrobci, mobilní operátoři či distributoři), ale i spolupracující síť servisních míst – například o postupech při posuzování reklamací. A hlavně, naše firma se neustále rozrůstá a pro svůj rozvoj se potřebuje rozrůstat o kvalifikované zaměstnance, zejména pak elektromechaniky a elektrotechniky. Bohužel v našem regionu jich není dostatek, a tak jednáme s Úřadem práce o možnostech rekvalifikací. Tím bychom si vyškolili své vlastní budoucí zaměstnance, ale i zaměstnance pro další průmyslové podniky v regionu.

Firma BRITEX-CZ otevřela nové moderní školicí středisko

Můžete nám nové školicí středisko blíže představit?

Určitě. Jednu učebnu jsme koncipovali jako odbornou laboratoř pro výuku odborných předmětů z oblasti elektroniky a elektrotechniky. Zde plánujeme pořádat např. školení v pájení a měření. V tomto také úzce spolupracujeme s místními středními školami a učilišti. Nabízíme workshopy, semináře, ale i různé brigády pro jejich studenty, aby mohli získat provozní praxi tak nutnou pro jejich budoucí profesní uplatnění.

Další učebnu jsme koncipovali jako univerzální interaktivní prostor dostatečně veliký pro uspořádání větších akcí, zároveň je tento prostor připraven pro využití moderních prostředků výuky, tzv. Smart school.

Třetí místnost je v současné chvíli vybavena jako učebna pro výuku práce s počítači. Zde budeme školit a zároveň certifikovat úspěšné absolventy uznávanými certifikáty. Jsme vybaveni i pro zájemce o jiné platformy (Apple).

Firma BRITEX-CZ otevřela nové moderní školicí středisko

Poslední učebna je univerzální využitelná např. pro různé workshopy. Ve všech místnostech je k dispozici prezentační technika a tabule. 

Máte zajištěny lektory a školitele pro výuku?

Ano částečně. Rozhodně chceme využít znalostí a dovedností našich zaměstnanců. A samozřejmě jednáme s dalšími odborníky tak, abychom zajistili vysokou kvalitu jednotlivých akcí.

Co dodat? Slavnostní otevření školicího střediska se doopravdy vydařilo. Večerní party byla zakončena velkolepým ohňostrojem. 

Podrobné informace o společnosti BRITEX-CZ a její nabídce služeb najdete na internetové adrese www.britex.cz

Autor:

Nejčtenější

Ušetřete nemalé peníze a čas s konsolidací půjček online.
Ušetřete nemalé peníze a čas s konsolidací půjček online

Máte několik půjček a začínáte se ztrácet v tom, kdy a jakou částku musíte v daném termínu splatit? Máme pro vás nejlepší řešení, a to konsolidaci všech půjček!  celý článek

Získejte do léta pevnější a hladší pokožku díky březovému extraktu.
Získejte do léta pevnější a hladší pokožku díky březovému extraktu

Hebká a pevná pokožka je snem každé ženy. Získat hebčí a hladší pokožku můžete již za 28 dní. Pomohou vám v tom tři jednoduché rituály – masáže, střídání...  celý článek

Pat a Mat mají v pražském muzeu vlastní studio.
Pat a Mat mají v pražském muzeu vlastní studio

Novou interaktivní výstavu věnovanou světu dvou legendárních postaviček Pata a Mata uvádí muzeum voskových figurín Grévin Praha. Pat a Mat mají v pražském...  celý článek

Barevná revoluce: technologie budoucnosti skrytá v televizorech Samsung QLED.
Barevná revoluce: technologie budoucnosti skrytá v televizorech Samsung QLED

Samsung svou novou řadou televizorů představuje zcela novou kategorii QLED. Tyto televizory přináší špičkový design, prémiový divácký zážitek a ten nejlepší...  celý článek

Díky O2 se mohou táta Roman a syn Patrik dívat spolu na fotbal kdykoliv a...
Na účtu za telefonování a surfování na internetu šetří rodina i kamarádi

Vyčerpaná mobilní data a boj o televizní ovladač patří k problémům dnešního světa. Jak ho vyřešili Jandovi?  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.