Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Evropská unie, euro a Česká republika

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Šetříte na budoucnost? A myslíte na změny, které by se mohly dotknout Vašeho spoření? Například zavedení eura. Mnoho lidí si již nyní tvoří finanční rezervy v evropské měně. Sparkasse Vám poradí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Evropská unie, euro a Česká republika | foto: Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien

V roce 2004 se Česká republika stala členem velké evropské rodiny, do které aktuálně patří 28 členský států. Jako v každé rodině má naše země svá práva a zároveň povinnosti, ke kterým jsme se se vstupem zavázali. Například, že se naší národní měnou stane euro. Zatím využíváme výjimky, která nám umožňuje prozatímní zachování koruny, ale naše výjimka jednou skončí. A co potom? Už jste o tom přemýšleli?

Hodně z vás nejspíše mávne nad výše uvedeným rukou se slovy "Kdo ví, kdy něco takového přijde". Jelikož většina obyvatelstva zatím novou měnu odmítá, je nezájem lidí o budoucnost s eurem logický. Ale co až ten okamžik přijde? Budete schopni si vytvořit dobré finanční rezervy v eurech během jednoho roku či dvou let?

Ekonomičtí experti doporučují již nyní vytvářet kapitál v eurech!!!

Vaším pomocníkem při vytváření kapitálu by měl být specialista, kterému není euro cizí. Může jim být německá regionální banka Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien, která nabízí českým klientům velmi kvalitní servis v češtině. Občas Vás ani nenapadne, že komunikujete se zahraniční bankou. To se však týká pouze českého jazyka. Co se týče služeb, tak ty dostanete v nejvyšší německé kvalitě. Tato slova Vám zajisté potvrdí několik tisíc Čechů, kteří si zde již účet založili. 

Profitovat nebudete jen z češtiny, ale také z nízkých poplatků. Evropská unie vydala nemálo směrnic zaměřených na poplatky. Díky výjimce se jimi Česká republika řídit nemusí. Ale proč byste nemohli ušetřit u německých sousedů? Veškeré odchozí i příchozí eurové platby v rámci EU, tzv. SEPA platby, zcela bez poplatku a platební karta zdarma se může zdát jako sen. Vždyť v Čechách za SEPA platbu zaplatíte i kolem 200 korun. S CleverClick kontem se Vám nic takového nestane. 

I firmy mohou ušetřit. Běžný podnikatelský účet v Čechách Vám taktéž nabídne SEPA platbu za pár set korun. To firemní účet u Sparkasse Vám ušetří až desetitisíce ročně. Za odchozí platbu totiž zaplatíte 0,10 EUR. Přesvědčte se sami na stránkách banky - www.spk-on.cz

Pokud si přejete spořit, nezklame Vás zajímavá nabídka spořících a vkladových účtů. Například prémiové spoření PrämienSparen flexibel je velice variabilní a dlouhodobě Vás k ničemu nezavazuje. Spořit lze již od 25 EUR měsíčně. Po 3 letech spoření se k základnímu úroku připisuje bonus ve výši 3 % až 50 % z ročně naspořené částky. Spořit lze až 25 let, ale kdykoliv je možné vklad vypovědět. Ideální spoření dětem, vnoučatům nebo pro sebe – přilepšení do důchodu.

Zastoupení banky v ČR

+420 / 485 101 910 

Info.cz@spk-on.de

www.spk-on.cz

Budete si tvořit kapitál v eurech a zároveň budou Vaše peníze v bezpečí. Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien je členem Podpůrného fondu Sparkasse v rámci Východoněmeckého svazu Sparkasse. Tím je zajištěna její účast v bezpečnostním systému, který zajišťuje její likviditu a bonitu. To znamená, že každý klient má garantovanou 100% návratnost všech vkladů v plné výši.

Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien

Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři.
Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři

Co se bude nosit příští jaro a léto? Odpověď najdete na veletrzích STYL a KABO, které se v Brně konají dvakrát do roka už 25 let. Na jubilejní 50. ročník se...  celý článek

Praktický pohled na automatizaci procesů.
Praktický pohled na automatizaci procesů

V oblasti řízení je procesní pohled na organizaci, její aktivity a její okolí beze sporu velmi praktický. Umožňuje chápat souvislosti, oddělit důležité od...  celý článek

Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?
Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?

Již čtvrtým rokem proběhl mezinárodní letní dotazník Ferratum Barometer srovnávající výdajové návyky 16 zemí Evropy a Commonwealthu. Ten je pravidelně prováděn...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.