Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dovádivé paničky nestydatě svádí muže k žhavému, nezávaznému sexu

21 2016
Co se rychlého a žhavého sexu bez jakýchkoliv závazků týče, paničky v domácnosti už dávno objevily kouzlo tzv. „nezávazného seznamování“. Na internetových portálech, zaměřených na nezávazné schůzky, je až překvapivě mnoho žen, které v příležitostných rychlovkách objevily doslova spotřební zboží...
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výhody nezávazných seznamovacích portálů jsou přitom zjevné – právě zde mohou paničky, které by rády vytěžily ze svého tolik opečovávaného těla maximum, najít přesně to, po čem nejvíce touží: vášnivé sexuální dobrodružství. A to nejlepší? Zcela bez rizika přistižení!

Příčinou tak intenzivní chutě na žhavé, tajné aférky je zejména skutečnost, že běžný život hospodyněk je zpravidla omezený na péči o děti a striktní termíny a jejich intimní vztah s manželem již obvykle také postrádá nezbytnou jiskru. Dámy se tudíž poohlížejí po vášnivých milencích bez zbytečných předsudků... ideálně i několikrát týdně. Kde? Na www.TheCasualLounge.cz.

The Casual Lounge

Kateřina z Ostravy (34) na rovinu uvádí: „Od doby, kdy jsem si na TheCasualLounge domluvila první schůzku a ve svém partnerovi objevila opravdovou ‚lovemachine‘, je moje chuť na sex ze dne na den větší. Prozatím se scházím se dvěma-třemi muži týdně, díky čemu se mi v postýlce plní naprosto všechno, po čem jsem kdy toužila!“.

Oblíbený „casual“ portál je pro ženy zdarma, díky čemu je dnes na známé stránce zaregistrovaný vyšší počet dám než pánů. Nezávaznou komunikaci a schůzky si tu v současnosti vychutnává 65 % uživatelek – šance na úspěch je zde tudíž extrémně velká i pro pány... a tím konečně i spokojenost sexuchtivého něžného pohlaví!

Další informace spolu s bezplatnou registrací jsou Vám k dispozici na adrese www.TheCasualLounge.cz.

Slovenskou verzi stránky můžete nalézt prostřednictvím adresy www.TheCasualLounge.sk.

Nejčtenější

Vizualizace mostu Varodd. © Statens vegvesen
PORR staví v Norsku svůj pátý most

Vídeň/Kristiansand, 22. února 2017 – Koncem minulého týdne byla podepsána smlouva a už v březnu mají být zahájeny stavební práce: Společnost PORR bude v...  celý článek

Jaro se blíží a v Mountfieldu startují servisní akce za skvělé ceny
Jaro se blíží a v Mountfieldu startují servisní akce za skvělé ceny

Jaro nám začíná klepat na dveře. Sníh na většině území skoro roztál a trávník se pomalu probouzí ze zimního spánku. Je jen otázkou několika týdnů či dnů, kdy...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze