Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Degenerativní onemocnění sítnice? Dejte šanci prevenci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Sedíte uprostřed rodinného oběda, povídáte si s dětmi a najednou prostě nic nevidíte - jen tmavou skvrnu. Umíte rozeznat pouze obrys talíře s vonícím jídlem, ale nic víc. Jste v naprostém šoku, protože vůbec netušíte, co se to vlastně děje… I tak může začít záludné degenerativní onemocnění sítnice.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Degenerativní onemocnění sítnice: Dejte šanci prevenci!

Degenerativní onemocnění sítnice postihuje stále větší počet lidí. Jedná se o závažnou civilizační chorobu, jejíž příčina dodnes není zcela zřejmá. Lékaři mluví o vysokém krevním tlaku, srdečních chorobách, cukrovce, ale podepisuje se na ní i sluneční záření a genetické dispozice.

Civilizační choroby očí jsou léčitelné. Musíte však přijít včas

Degenerativní onemocnění sítnice postihuje ve větší míře ženy. Začíná typicky na jednom oku a postupně se rozšiřuje dál.

Pokud se nemoc odhalí včas, dá se zastavit nitrooční aplikací léku, kdy oční chirurg do oka pacienta injekčně vpraví léčivou látku. Jedná se o několik dávek léku během roku podle pacientova stavu, aby byla záruka, že se choroba úplně zastaví nebo významně zlepší.

Pacienty injekční aplikace léku nijak neomezuje ani nevyřazuje z pracovního procesu. Pokud pacient léčbu nepodstoupí, může toto nebezpečné onemocnění vést až ke ztrátě zraku.

Nepodceňujte preventivní vyšetření. Odhalí víc, než si myslíte...

Civilizačním chorobám očí lze snadno předejít pravidelnými preventivními prohlídkami očního pozadí jednou za dva roky.

A protože degenerativní onemocnění sítnice začíná v hlubších vrstvách oka, lze jej pomocí specializovaného vyšetření snadno odhalit mnohem dříve, než pacient začne mít první příznaky a problémy. Vhodná léčba pak tuto nemoc zcela zastaví či výrazně zpomalí.

OFTEX: specialista na degenerativní onemocnění sítnice

Na degenerativní onemocnění sítnice a jiné komplikované problémy na očním pozadí se dlouhodobě a velmi úspěšně specializují experti pardubické Oční kliniky OFTEX. OFTEX je unikátní pracoviště vybavené těmi nejmodernějšími přístroji na složité zákroky na očním pozadí.

Specialisté kliniky denně výrazně zlepšují kvalitu života mnoha svých pacientů. Vždyť zrak tvoří celých 80 procent veškerých vjemů okolního světa. Proto je na místě si ho chránit a jeho poškození předcházet preventivními prohlídkami. A když už se problém se zrakem vyskytne, okamžitě jej řešit.

Degenerativní onemocnění sítnice: Dejte šanci prevenci!

Na pardubické Oční klinice OFTEX najdete vždy dveře dokořán. Odborníci kliniky jsou zárukou té nejvyšší kvality provedeného zákroku. V kombinaci s pohodovou atmosférou, osobním přístupem a skutečností, že si termín vyšetření i zákroku stanovujete sami, se návštěva očního lékaře stává příjemným zážitkem.

Více podrobností o Oční klinice OFTEX a jejím preventivním programu proti
onemocnění sítnice najdete na internetových stránkách www.oftex.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

A.F. servis, s.r.o. - Petr Müller
obráběč kovů (soustružník, frézař)

A.F. servis, s.r.o. - Petr Müller
Zlínský kraj
nabízený plat: 20 000 - 25 000 Kč

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.