Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Asie
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

CREAM SNOW Aréna-Čeladná: zimní vyžití pro sportovce i rodiny

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Cream Snow Aréna Čeladná je novou rodinnou sportovní atrakcí na Čeladné v překrásné krajině Beskyd a s panoramatickými výhledy na nedalekou Lysou Horu, Smrk a Ondřejník. Snow Aréna se nachází v areálu Prosper Golf Resort Čeladná, kde se v minulosti hrála i světová serie PGA.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Cream Snow Arena| foto: Cream Snow Arena

Nyní se tam v profesionálně připravené stopě prohánějí běžkaři, na kluzišti krouží bruslaři, v terénu řádí vyznavači snow bike a v kardio tempu kráčí po spícím greenu fandové nordic walking. Část zdejšího areálu se totiž proměnila v Cream Snow Arénu. Ideální místo pro zimní sportování rodin i jednotlivců.

Klidná podhorská obec Čeladná leží v údolí mezi vrcholky Ondřejníku, Lysé Hory a Smrku a nabízí překrásnou horské panorama Beskyd. Skupina CREAM společně s místním Prosper Golf Resortem připravila pro běžkaře 15 kilometrů perfektně upravených běžeckých stop.

Stačí si vybrat ze tří možností, podle obtížnosti trati. Modrá je nejméně náročná a měří 5,19 km. Střední obtížnost má červená s 5,68 km a nejvíc zabrat dá žlutá trať a její 4,65 km. O kvalitu stopy se starají proškolení pracovníci za pomocí specializované profesionální sněžné frézy, která se běžně používá na velkých běžkařských závodech pro profesionální úpravu tratí. Vedle těchto stop je připravena i stopa pro styl bruslení a pro nordic walking.

Cream Snow Arena

„Rozhodně nic neponecháváme náhodě. O stopu se staráme se vší vážností. Kvalitní stopu připravují proškolení pracovníci za pomocí specializované profesionální sněžné frézy, která se běžně používá na velkých běžkařských závodech pro profesionální úpravu tratí. Vedle těchto stop je připravena i stopa pro běžkařský styl bruslení,” říká Petr Tankó ze skupiny CREAM, která je spoluorganizátorem této iniciativy. Dětská celodenní permanentka v Cream Snow Aréně stojí 50 Kč, dospělý nad 16 let zaplatí 80 Kč a rodina se dvěma dětmi 180 Kč.

Ve Snow Aréně si na své přijdou na své i vyznavači jiných zimních disciplín. Milovníci adrenalinu si můžou vypůjčit sněžná kola pro snow bike. Jedná se o speciály značky Spcialized, tzv. fat-bikes od Radima Kořínka, českého olympionika, který tuto službu provozuje. Bruslaři zase ocení, když se jezírka u golfové klubovny proměňují v mrazu v ledová kluziště. Vybavení je možno zapůjčit, po předchozí rezervaci, na klubové recepci. Petr Tankó ale vyzdvihuje nejzdravější způsob pohybu – chůzi či přesněji nordic walking. ,,Máme zde připravenou ideální trasu. Když bude potřeba, hůlky rádi půjčíme. Čeladná patří mezi místa s nejčistším ovzduším v Moravskoslezském kraji,” zdůrazňuje.

Cream Snow Arena

Velkou výhodou Cream Snow Arény v Čeladné je perfektní zázemí, které poskytuje Prosper Golf Resort. ,,Samozřejmě, že naše kuchyně s bohatou nabídkou jídel funguje jako v normální sezóně a hosté se mohou po sportování řádně posilnit. Nikoho nenecháme o hladu a žízni,” slibuje Slavomír Dufek, manager Prosper Golf Resortu Čeladná. Podle něj bylo pamatováno I na parkování, převlékání a sprchování návštěvníků. To vše je v ceně celodenního vstupu. Během denního provozu je vždy přítomný pracovník resortu, tzv. maršál, který v případě úrazu zajistí první pomoc.

,,Klubová recepce funguje každý den od osmi hodin i jako infocentrum, kde návštěvníkům poradíme a případně pomůžeme, jestliže je to v našich silách” dodává Slavomír Dufek. Cream Snow Aréna na Čeladné bude v provozu tak dlouho, dokud bude venku ležet dostatek sněhu.

Tipy na další aktivity

Z Čeladné lze pěšky vyrazit do nedalekých Trojanovic, vyjet lanovkou na Pustevny a absolvovat naučnou stezku až na vrchol Radhošť k soše boha Radegasta nebo kapličce Cyrila a Metoděje. Za návštěvu také stojí Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (20 min. autem), kde poznáte, jak se žilo v 18. a 19. století na Valašsku – prohlídky dřevěných budov, ukázky řemesel apod.

Možnosti ubytování

Čeladná nabízí více než 800 lůžek v ubytovacích zařízeních všech typů. Pro náročné jsou k dispozici dva 4* hotely, nechybí penziony a horské hotýlky s rodinnou atmosférou, ale ani ubytovny a chaty s výhodnou cenou. Náročnějším klientům doporučujeme Mountain Golf Hotel****, který je součástí Prosper Golf Resortu.

Další informace o Cream Snow Aréně Čeladná

Web: www.ski-celadna.cz

Stopy: modrá (malá obtížnost, 5,19 km), červená (středníobtížnost, 5,68 km), žlutá (velká obtížnost, 4,65 km)

Možnost vyžití: běžky, fat-bike kola Radima Kořínka,nordic walking, kluziště

Provozuje: Prosper Golf Resort Čeladná (www.prosper-golf.cz)

Hlavní partner: skupina CREAM (www.cream-reality.cz)

Partneři: Bikomatic (www.bikomatic.cz), Moravskoslezský kraj (www.msk.cz)

Nejnižší místo: 385 m. n. m.

Nejvyšší místo: 1276 m. n. m. (Smrk)