Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Co je nového v oblasti energetických úspor?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
ENVIROS, s.r.o. je společností, která v letošním roce završí osmnáct let působení v oblasti strategického, energetického a podnikatelského poradenství na trhu nejen v České republice, ale i střední a východní Evropě, jihovýchodní Asii a Africe. Rozsah jejích poradenských činností zahrnuje širokou škálu služeb zejména v oblastech energetiky a životního prostředí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Co je nového v oblasti energetických úspor? | foto: ENVIROS, s.r.o.

Odborníci společnosti mají kvalifikaci v různých oborech jako jsou úspory energie, obnovitelné a netradiční zdroje energie, dotační poradenství, konvenční zdroje energie, ochrana klimatu, ekonomika, modelování v oblasti energetiky a tvorby software.

Získejte dotaci na úsporné osvětlení

Na tuzemském trhu jsou v současné době nosnými projekty zejména žádosti o dotace z programů OPPI Eko – energie (prodloužená III. výzva) a OPŽP (prioritní osa 2) pro klienty z průmyslové sféry. 

Další aktuální oblastí dotačního poradenství naší společnosti je příprava obcí a municipalit na připravovanou výzvu programu OPŽP na podporu rekonstrukcí veřejného osvětlení. Vyhlášení výzvy se očekává na přelomu listopadu a prosince. Díky této podpoře budou moci obce realizovat projekty moderního řešení veřejného osvětlení s využitím nových technologií, jako jsou úsporná LED svítidla, pokročilé systémy regulace a podobně.

Pomáháme k energetickým úsporám krajů i měst

Klíčovou roli hraje naše společnost také v zavádění a podpoře metody EPC, tedy energetických služeb se zaručeným výsledkem, pro financování energeticky úsporných opatření ve státní správě, regionálních správách a městech.

V tomto sektoru působí ENVIROS, s.r.o. jako poradce zejména pro krajské úřady a vedení měst při implementaci projektů řešících energetické úspory v širokém portfoliu objektů v majetku těchto institucí.

V neposlední řadě je naše společnost řešitelem několika projektů podporovaných z fondů Evropské unie zaměřených na propagaci, implementaci a verifikaci projektů EPC, včetně pilotního zavádění mezinárodního verifikačního protokolu IPMVP.

Více se dozvíte na webových stránkách ENVIROS, s.r.o.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Co má splňovat moderní docházkový systém?
Co má splňovat moderní docházkový systém?

K čemu má primárně sloužit? Všichni většinou docházkový systém používají, ale používají ho efektivně a přináší jim to, co má? Není evidence docházky jen nutná...  celý článek

Buďte chytří a vydělejte na odklizení nepořádku. Zkuste výkup železa
Buďte chytří a vydělejte na odklizení nepořádku. Zkuste výkup železa

Zbavte se nepořádku z garáže, ze sklepa nebo ze zahrady a ještě získejte slušné peníze. Nejvyšší ceny za výkup železa nabízí výkupna Cajda Šrot. Navíc při...  celý článek

Nejlepší vědecký projekt mladých: Průvodce světem nanočástic
Nejlepší vědecký projekt mladých: Průvodce světem nanočástic

Žáci základních a středních škol si vyzkoušeli vědu v praxi. Své práce prezentovala na závěrečné konferenci programu Věda má budoucnost. Nejlepším projektem je...  celý článek

Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

Mnoho podobných jich je na eMimino.cz.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.