Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chytří investoři se umí oprostit od emocí

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Necháváte peníze na spořících účtech s nízkým úrokem i v době kolísání trhů? Možná zbytečně přicházíte o zajímavé příležitosti, které vám dokážou nabídnout třeba flexibilní fondy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ČSOB | foto: ČSOB

Bojíte se investovat své naspořené peníze, když trhy kolísají? A víte, že i v takových chvílích máte velkou šanci, že vyděláte víc než na spořících účtech? Třeba prostřednictvím fondů ČSOB Flexibilní portfolio* a ČSOB Flexibilní plán*. Ty využívají počítačem řízený model, který vyhodnocuje vývoj na finančních trzích a podle toho zvolí složku, která je v danou dobu výnosnější.

„Konečné rozhodnutí je nicméně na analyticích a portfolio manažerech ČSOB,“ upozorňuje Jan Barta, předseda představenstva ČSOB Asset Management, a vyzdvihuje další přednost zajímavého přístupu u obou fondů: „Výhodou takto nastaveného přístupu je, že dokáže investorům zabránit, aby na základě svých aktuálních emocí učinili nesprávné investiční rozhodnutí.“

Rychlá a pohotová reakce totiž v investicích mnohdy znamená rozdíl mezi ziskem a ztrátou! Fondy jsou k dostání na všech pobočkách ČSOB, kde zkušení bankéři zváží, které investice jsou pro vás vhodné.

*Jedná se o podfond belgického investičního fondu Optimum Fund.

Upozornění

Hodnota investice a příjem z ní mohou v čase kolísat. Návratnost investice není zaručena. Tento materiál má pouze informativní charakter a nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku.

Podrobné informace včetně informací o poplatcích a rizicích naleznete v dokumentu Klíčové informace pro investory (v češtině) a v dokumentu Jak se stanovuje produktové skóre (v češtině) a/nebo v prospektu fondu (v češtině, ve slovenštině nebo v angličtině), dostupných na www.csob.cz, popř. si uvedené materiály můžete vyžádat v listinné podobě od svého bankéře.Hlavní zprávy

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.