Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Asie
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Byty U Dubu: Jedeme dál

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
V Praze se momentálně byty staví ostošest, nejvíce na Praze 10, 9 a 5. Praha 4 je v tomto směru téměř popelkou. Proto by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout Byty u Dubu. Vyrůstají totiž v Modřanech a právě odstartovaly svou druhou etapu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

2. etapa úspěšného projektu Byty U Dubu - zahájena| foto: Byty U Dubu

Projekt, který vyrůstá mezi ulicemi Generála Šišky, Československého exilu, Soukalova a K Dolům v Praze 4 – Modřanech, se vyznačuje dobrou dopravní dostupností. Tramvají, jejíž zastávka je na dohled, se bez přestupu dostanete do centra města za necelou půlhodinku.

Připočtěte si ještě veškerou občanskou vybavenost, která je v této zabydlené oblasti již k dispozici, a zjistíte, že před sebou máte nabídku, která se hned tak neopakuje. A to má projekt ještě jeden bonus navíc - je navržen tak, aby byl maximálně úsporný především z hlediska provozních nákladů svých budoucích obyvatel. Bude disponovat průkazem energetické náročnosti B, což je druhý nejvyšší stupeň. Díky tomu majitelé bytů ušetří především za vytápění, ale i za další energie. Zajímavá je i počáteční investice do bytu za dostupné ceny.

A pokud si svůj život nedovedete představit bez sportu, i tehdy vás tento projekt uspokojí. Sjedete pár minut tramvají a budete u vyhlášené branické cyklo a in-line stezky, která vede po pravém vltavském břehu. Na dohled je i Freestyle park Modřany, sportovní areál Hamr, areál pro děti v bývalé vodárně v Braníku či golfový klub v Hodkovičkách. Dáváte-li přednost klidnějším procházkám, určitě vás potěší nedaleká přírodní památka Modřanská rokle v údolí Libušského potoka.

Byty U Dubu

Druhá etapa

Bude komornější než ta první. V jediném pětipodlažním domě bude pouze 35 bytů, přičemž přízemí je částečně určeno i pro komerční účely. Většina bytů je v dispozicích 3+kk nebo 4+kk o velikosti až 116 m2, všechny tyto byty mají komoru a balkon, či terasu, některé disponují dvěma koupelnami.

V suterénu nechybí sklepy, garážová stání a společné prostory v podobě míst na kola a dětské kočárky. Velké rodinné byty doplňují jednotky 1/2+kk s chytrou dispozicí. Co to znamená? Jde o byt – chameleona, ve kterém lze jednoduchou úpravou plánované polopříčky vytvořit jeden velký obytný prostor, nebo si pokoje naopak oddělit a vytvořit útulný a plnohodnotný byt 2+kk.

A co mají domy z obou etap společného? Kromě lokality a atraktivní architektury s promyšlenými dispozicemi z ateliéru ABM Architekti třeba důraz na bezpečnost. Celý dům bude uzavřen elektronickým vrátným, v každém bytě bude domácí telefon, příprava na kamerový systém a připojení na pult centralizované ochrany. Vstupní dveře bytů budou protipožární osazené panoramatickým kukátkem. Vjezd do garáží bude ovládán vstupním čipem.

Byty U Dubu

Za pozornost stojí i fakt, že vnitřní příčky v bytech jsou zděné cihelné. V ceně je základní vybavení bytu, to si však budoucí obyvatelé mohou zvolit z nabízeného standardu v rámci klientských změn – ten zahrnuje třeba obklady a dlažby v koupelnách, na toaletách a v zádveří bytů, podlahové krytiny, sanitu a další.

Užitečné informace

  • Předpokládanýtermín dokončení: první etapa 4. čtvrtletí 2016, druhá etapa 2017
  • Předpokládanýtermín zahájení výstavby: 2. etapa – začátek roku 2016
  • Cena: od34 612 Kč/m2 vč. DPH
  • Početbytů: první etapa 157 v dispozicích 1+kk až 4+kk, druhá etapa 35v dispozicích 1+kk až 4+kk
  • Energetickýstandard B

Technickéúdaje: Vytápění dálkové, radiátory a otopné žebříky v koupelnách; balkón neboterasa u většiny bytů; možnost přikoupení sklepní kóje a garážového stání;elektronický vrátný, domovní telefon, příprava na instalaci kamerového systémua připojení k PCO, vjezd do garáží ovládaný vstupním čipem

Developer:Kuchař & Thein s.r.o.

Architekt:ABM Architekti

Kontakt:www.byty-u-dubu.cz