Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Asie
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Bydlení je obrazem životního stylu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Pokud je město vaším domovem, příroda vaší láskoua design neoddělitelnou součástí vašeho života, pak nenítřeba dělat kompromisy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

top´rezidence - Praha 6 Dejvice| foto: top´rezidence

V jedné z nejkrásnějších lokalit Prahy 6 – Dejvicích, v těsném sousedství Tiché Šárky a Jenerálky, vyrůstá rezidenční komplex padesáti rodinných domů v nízkoenergetickém standardu. Krásné prostředí a nadčasová architektura rodinných domů od ateliéru Šafer Hájek plně respektuje genius loci a naplňuje současné potřeby prémiového bydlení.

Top ́rezidence svým budoucím obyvatelům nabídne polosoukromý park s designovou klubovnou, dětským hřištěm a alejemi vzrostlých stromů v obytných ulicích. V rámci areálu bude k dispozici recepce 24/7 s širokou škálou služeb včetně ostrahy. Záleží tedy jen na potřebách a přáních budoucích rezidentů, jaksi ještě více zpříjemní život v top ́rezidenci.

top ́rezidence - Praha 6 Dejvice

Stejně důležité jako koncepce a benefity areálu jsou i dispozice jednotlivých domů a budoucí provozní náklady. U všech typů domů o velikosti 165 m2 – 285 m2 s dvojgaráží bude mít klient na výběr z více variant dispozičních řešení.

„Kvalita a variabilita dispozičního uspořádání a vybavení interiéru je v top ́rezidenci na prvním místě. Proto spolupracujeme se známými architekty a designéry ze studia OLGOJ CHORCHOJ, kteří pro rodinné domy navrhli výjimečné prostory ve standardu TOP a PREMIUM,“ vysvětluje záměr developera Otto Koval.

top ́rezidence - Praha 6 Dejvice

Důraz byl kladen na funkční design s požadavky na vysokou kvalitu vnitřního prostředí a zároveň dosažení minimálních provozních nákladů. Každý rodinný dům je nadstandardně tepelně izolován a osazen kvalitními okny s trojitým zasklením, umožňujícím efektivní využití slunečního záření v zimních i letních měsících.

O přirozeně zdravé prostředí se současnou eliminací tepelných ztrát se stará centrální individuálně řízená větrací jednotka s rekuperací tepla. Výsledkem je harmonický, moderní a designový domov, jehož provozní náklady nezatíží rodinný rozpočet zbytečnými výdaji za energii.

top ́rezidence - Praha 6 Dejvice

V rámci rezidenčního komplexu vznikne ukázkový vzorový dům, který bude kompletně zařízen a vybaven dle návrhu studia OLGOJ CHORCHOJ tak, aby si budoucí rezidenti mohli všemi smysly ozkoušet bydlení v top’rezidenci.

Pokud je funkční a originální design vaším stylem a zároveň se poohlížíte po novém bydlení, které by naplnilo vaši touhu po blízkosti přírody a dostupnosti do města, je čas zaměřit pozornost na top’rezidenci.