Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bluetech - tradiční výrobce pásových dopravníků

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
Bluetech vyrábí posklizňové linky na úpravu brambor, kořenové zeleniny, cibule, rajčat, zelí, případně ovoce, třídírny odpadů a ostatních druhotných surovin.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firma Bluetech s.r.o. | foto: aje

Linky pro posklizňovou úpravu jsou vybaveny stroji produkce Bluetech s.r.o. s vysokou technologickou úrovní. Požadavky zákazníků jsou řešeny vždy individuálně, podle konkrétních prostorových a kapacitních možností klienta. Hlavní důraz při realizaci je vždy kladen na optimální výkon zařízení a minimální ztráty plodin.

Stroje a zařízení, které jsou součástí posklizňových linek je možné dodat i samostatně, více na www.bluetech.cz

Linka Bluetech s.r.o.Příjmový lomený dopravník PLD B s hydraulicky posuvnou a výklopnou bočnicí je uřčen pro příjem produktu z dopravních prostředků s bočním a zadním sklápěním.
Spirálový odhliňovač slouží k oddělení hlinitých příměsí, drobných kamenů a rostlinných zbytků Válečkový profilový třídič je určen pro k velikostní třídění produktu, gumové válce zajišťují šetrné zacházení, možnost přestavení vzdálenosti válců.
Zásobník produktu stacionární je určen ke krátkodobému skladování plodin před jejich dalším zpracováním.
Automatický plnič vaků slouží k šetrnému plnění big-bagů,případně ohradových palet.
Přesuvný dopravník DUO je lehce přestavitelný dopravník pro plnění či vyskladňování skladů
Příjmový dopravník typ PD1,PD1L je určen pro příjem z dopravních prostředků se zadním sklápěním jako vstupní článek linek na posklizňovou úpravu.
Automatický plnič palet s hydraulickým naklápěním pro příjem plodin.
Sítový třídič slouží k velikostnímu třídění brambor a cibule,umožňuje třídění až na 5 rozměrů plodiny,je osazen automatickým vypichovačem zaklíněného produktu.
Velkoobjemová nástavba s dopravníkem se instaluje na různé typy dopravních prostředků,slouží pro transport a krátkodobé skladování produktu-Výklopník palet je určen k vyprazdňování ohradových palet.
Příjmový lomený dopravník PLD BM slouží pro příjem produktu z dopravních prostředků s bočním sklápěním nebo pro příjem z ohradových palet a big bagů.
Dávkovací zásobník do váhy s plovoucím dopravníkem slouží k šetrnému příjmu a dávkování produktu do automatické váhy.

Kompletní nabídku z produkce firmy Bluetech s.r.o. (domácí dopravník, pásový dopravník, dopravník do L, dopravník do Z, válečkový dopravník, řetězový dopravník, zásobníkový dopravník…) najdete na www.bluetech.cz.

Firma vyrábí jednak samostatné dopravníky pro ČOV, zemědělství, ekologii, dřevařství, domácnosti, průmysl, tak i technologie třídění separovaného a komunálního odpadu a posklizňové linky pro zeleninu a ovoce.

Dále nabízí dopravní pásy ( různé druhy lepení s možností provedení práce přímo u zákazníka), válečky, pohonné jednotky …

Na www.bluetech.cz je možné si vyžádat katalog a produktové listy s podrobnými technickými parametry a výkony jednotlivých zařízení nebo v případě zájmu i návštěvu specialisty pro přípravu technického návrhu.

Logo Bluetech s.r.o.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?
Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?

Chystá se váš malý prvňáček poprvé do školy? Pak před vámi jako rodiči stojí důležitý úkol – pořídit mu vše potřebné od pastelek až po aktovku. Jaké školní...  celý článek

E-shopů je hodně. Víte, jak obstát v konkurenci?
E-shopů je hodně. Víte, jak obstát v konkurenci?

Každý měsíc u nás vzniknou desítky e-shopů a také jich desítky zaniknou. Inspirovaly vás příběhy iDNES.cz o Pavlu Tesaříkovi, který stojí za fenoménem...  celý článek

Dluhopisy nastartovaly pivovar ve Frýdlantu a výnos potěšil mecenáše
Dluhopisy nastartovaly pivovar ve Frýdlantu a výnos potěšil mecenáše

Zámecký pivovar Frýdlant znovu sklízí úspěch u zákazníků i na odborných soutěžích. Pomohla mu k tomu i finanční injekce od milovníků piva a těch, kdo nechávají...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.