Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bitva o čtvrtfinále je v plném proudu! Sledujte živě na TV Tipsport

10 2016
Tipsport extraliga otevřela brány play off. V předkole bojuje Zlín s Třincem a chomutovští Piráti s Kometou Brno. Sledujte kompletní program předkola play off v přímých přenosech na TV Tipsport.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S přehledem zvládli domácí dvojzápas hokejisté Chomutova a do Brna přijeli za stavu 2:0 na zápasy. Tím také výrazné převrátili důvěru sázkařů na svou stranu a přes 80 % tipů míří na Piráty v kurzu 1,10:1. Úspěch týmu kouče Růžičky věští i tipér s přezdívkou Tomann21, který má na postup Chomutova naloženo 10 000 Kč.

Moravská bitva bude vyrovnaná až do konce!

Zlomí Třinec svoje zlínské prokletí, nebo Valaši vyřadí oceláře i v jejich sedmém vzájemném souboji v play off? V tomto duelu je sázkařská komunita až nevídaně vyrovnaná. Stejně jako před startem série, i v její polovině jsou šance obou týmů podle tipérů rozdělené naprosto rovnoměrně. Třinec si jde pro postup v kurzu 1,70:1 a Zlín v kurzu 2,03:1.

Všechny přenosy z play off si samozřejmě můžete vychutnat živě a v plném rozlišení na jediném místě, na TV Tipsport!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy. Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze