Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bakalářské studium ÚČETNICTVÍ na SVŠE

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo (SVŠE) uskutečňuje akreditovaný bakalářský studijní obor "Účetnictví a finanční řízení podniku“, a to jednak ve Znojmě, ale i ve studijním středisku Praha.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bakalářské studium ÚČETNICTVÍ na SVŠE | foto: SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o.

Studium vychází z požadavků praxe, proto výuka je obohacena o celou řadu mimořádných přednášek předních odborníků z praxe. Přednáší zde daňoví poradci, auditoři, advokáti, dále na konferencích pravidelně vystupují například Ivana Pilařová, Zuzana Rylová nebo spoluautoři zákonů Vlastimil Bachor, Marta Ženíšková a řada dalších. Konkrétní  seznam účetních a daňových seminářů, které pořádá SVŠE v 1. pololetí 2014, je uveden na webových stránkách školy http://www.svse-praha.cz/ucetnictvi/kurzy.asp?cd=555&typ=r.

Studenti si v průběhu studia volí profesní specializaci, která přináší ještě větší zaměření do praxe. Pomocí výběru volitelných předmětů je možnost specializace na daňové poradenství, mzdové účetnictví a personalistiku nebo insolvenční řízení. Více o studijním oboru Účetnictví včetně nabízených specializací je na http://www.svse-praha.cz/ucetnictvi/studijni-obor-ucetnictvi-a-financni-rizeni-podniku.

Bakalářské studium ÚČETNICTVÍ na SVŠE

SVŠE má podporu profesní kvalifikace "Systém certifikace vzdělávání účetních v ČR", a to díky spolupráci s Institutem certifikace účetních a.s. Garantem tohoto oboru je auditorská společnost BDO CA, která patří k předním společnostem s tímto zaměřením v ČR a ve světě je BDO pátou největší poradenskou sítí. K dalším významným partnerům školy patří společnost Wolters Kluwer, která je jedním z předních světových vydavatelů a poskytovatelů informačních produktů a služeb, např. se soustředí na trhy v oblasti účetnictví, daní, práva.

Samozřejmostí je individuální přístup a rodinná atmosféra, což potvrzují i slova absolventů: "Lidský přístup vyučujících i atmosféra školy, kde nejste jen číslo, vás vede k motivaci odnést si co nejvíce znalostí… Tím, že škola nemá tisíce studentů, dokáže vytvořit prostředí, které bylo k nezaplacení zejména ve chvílích, kdy někteří měli nejrůznější problémy, studijní či jiné."

Ve Znojmě lze studovat účetnictví v prezenční (denní) i kombinované formě (tzv. dálkové studium), v Praze je potom určeno pro "dálkaře“. To znamená pro ty, kteří chodí do zaměstnání, ale potřebují si doplnit odborné znalosti. Absolvování obou forem má stejnou akademickou váhu, rozdíl je pouze v počtu hodin, které studenti stráví v lavicích. Při denním studiu je rozvrh většinou od pondělí do pátku, zatímco při dálkovém studiu jenom o víkendu. 

Bakalářské studium ÚČETNICTVÍ na SVŠE

Kombinované (tzv. dálkové) studium 

Výuka v této formě je realizována formou dvoudenních soustředěních, která probíhají zpravidla v pátek odpoledne a v sobotu celý den. V průběhu jednoho semestru bývá zařazeno 5 – 6 těchto dvoudenních soustředění. Kontakt mezi studenty a vyučujícími probíhá vedle přímé výuky také elektronickou cestou. Studenti si mohou také dohodnout s pedagogy individuální konzultace, kteří s nimi průběžně komunikují a hledají cesty, jak vyjít vstříc těm, kteří mají o studium zájem. 

Studium na studijním středisku Praha

Výuka probíhá v moderně vybavených prostorách v centru Prahy, které jsou vybaveny bezdrátovým připojením Wi-Fi. Uchazeči o bakalářské studium jsou přijímáni bez přijímacích zkoušek. Školné patří k nejnižším mezi soukromými vysokými školami v Praze a činí 22 000 Kč za semestr.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Operace šedého zákalu je prevencí stařecké demence.
Operace šedého zákalu je prevencí stařecké demence

Jsem už starý, nic nepotřebuju, nějak už dožiju. Slyšeli jste i vy podobnou větu z úst vašich rodičů nebo prarodičů? V pokročilém věku, bohužel, stále nebývá...  celý článek

Mladí Angličané vládnou fotbalovému světu. Teď touží dobýt Prahu.
Mladí Angličané vládnou fotbalovému světu. Teď touží dobýt Prahu

Turnaj GENERALI CEE Cup zahájila překvapivá výhra Burnley nad Spartou. Atraktivní duel rozhodli Angličané jedinou brankou a Spartě reálně hrozí, že bude muset...  celý článek

Holoubek cení prestiž turnaje GENERALI CEE Cup. O síle Sparty nepochybuje.
Holoubek cení prestiž turnaje GENERALI CEE Cup. O síle Sparty nepochybuje

Přesně v 10 hodin ve čtvrtek zahájí Sparta zápasem s anglickým Burnley mezinárodní fotbalový turnaj do 19 let GENEERALI CEE Cup. Že první zápas hraje právě...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.