Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Amway: přímý prodej podpořený silnou světovou firmou

Komerční sdělení   11:20aktualizováno  11:20
Amway je vedoucí firmou v oboru přímého prodeje na světě. Amway hraje vůdčí roli a stanovuje nejvyšší standardy v provádění etického přímého prodeje, v kvalitě výrobků a v inovacích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Amway – přímý prodej | foto: Amway Česká republika, s.r.o.

Společnost navrhuje, vyrábí, distribuuje a průběžně inovuje stovky svých výrobků, které tvoří její portfolio. Jsou to kosmetické výrobky značek ARTISTRY™ a beautycycle™, doplňky stravy značky Nutrilite™, výrobky péče o domácnost pod souhrnnou značkou Amway Home™, které zahrnují proslulé výrobky LOC™, SA8™, Dish Drops™, See Spray™ atd.

Dále jsou to produkty péče o tělo a vlasy Satinique™, Body Series™, kuchyňské nádobí iCook™, zařízení na úpravu vody eSpring™ a další doplňkový sortiment, v České republice nabízí přes přímý prodej dohromady více než 450 výrobků.

Výzkum a vývoj ve vlastních laboratořích

Amway věnuje velkou pozornost výzkumu a vývoji ve vlastních laboratořích a vývojových pracovištích se silnou věděckou a technologickou podporou. Vědoma si významu kvality, poskytuje Amway 100 % záruku spokojenosti na své výrobky. Zákazníci si tak mohou být jisti, že dostanou prvotřídní výrobky nebo své peníze zpět.

Vedle výrobků nabízí Amway i unikátní podnikatelskou příležitost, která je postavena na prodejním a marketingovém plánu společnosti. Ten nabízí zájemcům vedení vlastního podnikání, které se specializuje na přímý prodej, podpořeného silnou světovou firmou. Nejsou třeba žádné vstupní investice, úvěry ani povinné odběry zboží.

Dosažené obchodní výsledky distributorů, Nezávislých vlastníků podnikání Amway, jsou odměňovány podle předem stanovených a zveřejněných podmínek. Možnosti výdělků nejsou v podstatě omezeny. V případě ukončení podnikání Amway uplatňuje firma postup zpětného odkupu nepoužitých a nepoškozených zásob.

Svým distributorům poskytuje firma bezplatně rozsáhlou škálu vzdělávání a školení. Jsou zaměřena na důkladné seznámení s výrobky, získání dovedností v prodejních technikách i etickém podnikání. Toto vzdělávání mají na starosti profesionální školitelé.

Amway ČR také spolupracuje s Vysokou školou ekonomickou v Praze, kde se uskutečnilo několik běhů Certifikovaných seminářů o maloobchodním podnikání pro distributory zaměřené na přímý prodej.

Amway – přímý prodej

Amway: specialista na přímý prodej již více než 50 let

Amway ČR, která se soustředí zejména na přímý prodej, se angažuje v nevládních organizacích, které podporují rozvoj podnikatelského prostředí, etiku podnikání, hájí zájmy drobných podnikatelů a mikropodnikatelů a spolupůsobí při ochraně spotřebitelů.

Amway je členem české Asociace osobního prodeje, AmCham, kolektivním členem Hospodářské komory, Českého svazu obchodu a cestovního ruchu, Asociace malých a středních podnikatelů a živnostníků a Asociace pro speciální potraviny.

Amway vznikla ve Spojených státech před 52 lety, v České republice působí již 18 let od roku 1994.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři.
Móda v Brně slaví padesátku, přijedou i známí návrháři

Co se bude nosit příští jaro a léto? Odpověď najdete na veletrzích STYL a KABO, které se v Brně konají dvakrát do roka už 25 let. Na jubilejní 50. ročník se...  celý článek

Konsolidace půjček je u lidí stále vyhledávanější .
Konsolidace půjček je u lidí stále vyhledávanější

Platíte každý měsíc leasing na automobil, hypotéku, půjčku na rekonstrukci a další drobné úvěry? Přestáváte mít přehled o tom, kdy máte kterou půjčku zaplatit?...  celý článek

Asistenční služby jsou nezbytností. Hlavní roli hraje jejich kvalita.
Asistenční služby jsou nezbytností. Hlavní roli hraje jejich kvalita

Cestování Čechů se v posledních letech mění. Požadavek na bezpečnost v zahraničí vyvíjí tlak na cestovní kanceláře i pojišťovny. Cestovní pojištění napříč...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.